Gjatë pritjes së Vitit të Ri në një shesh të Holandës, një burrë deshi të shfrytëzoi rastin dhe të përqafonte një bionde atraktive.

Por, ai refuzoi duke u larguar ngadalë, ndërsa bëri edhe një shprehje fytyre, e bezdisur nga sjellja e tij, transmeton Telegrafi.

“Vetëm mund të urojmë, që 2019-ta, të mos iu ketë nisur si këtij njeriu”, ka qenë përshkrimi i videos që është bërë virale.

Ende nuk dihet identiteti i protagonistëve, apo çfarë ishte situata në të cilën u ndodhën ata në momentin kritik. /Telegrafi/