LAJMI I FUNDIT:

Rrokulliset kamioni që ishte nisur nga Tirana për Kosovë, ndërron jetë shoferi

Rrokulliset kamioni që ishte nisur nga Tirana për Kosovë, ndërron jetë shoferi

Një kamion është rrokullisur në Rrugën e Kombit, duke lënë të vdekur në vend shoferin.

Reklama

Aksidenti i rëndë ndodhi në vendin e quajtur Kolsh.

Kamioni ishte i ngarkuar me dërrasa dhe po vinte nga Tirana për në Kosovë.

Fillimisht mjeti është përplasur me trafikndarësen, e më pas është përmbysur.

Si pasojë e aksidentit është bllokuar korsia e autostradës Kolsh-Kukës Morinë./TCh


Në trend Lajme

Më shumë
Vuçiq në takim me Escobarin dhe Lajçakun kërkon formimin e Asociacionit

Vuçiq në takim me Escobarin dhe Lajçakun kërkon formimin e Asociacionit

Lajme
Walker: Presioni që po i bëhet Kosovës është i padrejtë, serbët vazhdojnë të marrin urdhra nga Beogradi

Walker: Presioni që po i bëhet Kosovës është i padrejtë, serbët vazhdojnë të marrin urdhra nga Beogradi

Politikë
​Hovenier rithekson nevojën për depërshkallëzim në veri

​Hovenier rithekson nevojën për depërshkallëzim në veri

Politikë
Escobar: Kemi vështirësi në raportet me Kurtin, presim që deri nesër të ketë marrëveshje për qetësim të situatës në veri

Escobar: Kemi vështirësi në raportet me Kurtin, presim që deri nesër të ketë marrëveshje për qetësim të situatës në veri

Lajme
Molliqaj: Asociacioni është përgjigja për secilin manovrim taktik të Kurtit

Molliqaj: Asociacioni është përgjigja për secilin manovrim taktik të Kurtit

Lajme
Muaji i katërt që policët nuk paguhen për rrezikshmëri në punë, sindikata nuk përjashton hapat radikalë

Muaji i katërt që policët nuk paguhen për rrezikshmëri në punë, sindikata nuk përjashton hapat radikalë

Siguri
Kalo në kategori