LAJMI I FUNDIT:

Përleshet me shenjën e komunikacionit, para se të ‘pajtohet’ dhe të largohet miqësisht (Video)

Përleshet me shenjën e komunikacionit, para se të ‘pajtohet’ dhe të largohet miqësisht (Video)

Adam Mitchell e ka filmuar momentin e pazakontë, kur një burrë që besohet të jetë i dehur, ka pasur një argument me shenjën e komunikacionit, në një rrugë në Lincolnshire të Anglisë.

Pas argumenteve të ashpra, ai e ngriti lartë objektin, ndërsa më pas duket se u pajtua me të, për tu larguar prej aty shumë miqësisht, transmeton Telegrafi.


“Mendova se do t’ia hidhte dikujt, po ai ishte duke u përleshur me objektin plastik. Mbase i është dukur si njeri”, ka shkruar Mitchell.

Ende nuk dihet se në çfarë gjendje është ai, por ngjarja e çuditshme përfundoi pa lëndime. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Ajo se çfarë propozoi ky butik kroat për nuset e ardhshme, ka bërë të gjithë të qeshin

Ajo se çfarë propozoi ky butik kroat për nuset e ardhshme, ka bërë të gjithë të qeshin

Fun
Një grua viziton në spital mikeshën pas lindjes - reagimi i saj do t'ju shkrijë zemrën

Një grua viziton në spital mikeshën pas lindjes - reagimi i saj do t'ju shkrijë zemrën

Fun
Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Fun
Foto të çuditshme dasmash për të cilat është e vështirë të gjesh fjalët e duhura për t’i përshkruar

Foto të çuditshme dasmash për të cilat është e vështirë të gjesh fjalët e duhura për t’i përshkruar

Fun
Prezantueses amerikane i futet miza në gojë gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë – detyrohet të vazhdojë moderimin

Prezantueses amerikane i futet miza në gojë gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë – detyrohet të vazhdojë moderimin

Fun
Mbi 16 milionë pëlqime - loja e këtyre katër çamarrokëve ka pushtuar internetin

Mbi 16 milionë pëlqime - loja e këtyre katër çamarrokëve ka pushtuar internetin

Fun
Kalo në kategori