LAJMI I FUNDIT:

Përjetoni qetësinë malore dhe shijoni vilat luksoze “Two Friends” duke u bërë njëri nga pronarët e tyre

Përjetoni qetësinë malore dhe shijoni vilat luksoze “Two Friends” duke u bërë njëri nga pronarët e tyre

Jeni duke kërkuar për “arratisjen” ideale malore? Mos kërkoni më larg se vilën Two Friends, një koleksion ekskluziv i 178 vilave mahnitëse të vendosura në vendndodhjen piktoreske të Novobërdës – Makresh.

Me mjedisin e saj të qetë dhe bollëkun e komoditeteve, “Two Friends Villa” ofron një përvojë të pashembullt jetese për ata që kërkojnë qetësi dhe luks në zemër të natyrës.

Çdo vilë në Two Friends Villa është projektuar me përpikëri me fokus hapësirën dhe stilin. Me një sipërfaqe totale prej 80 m2, këto shtëpi malore kanë katin përdhesë dhe të parë, duke ofruar hapësirë ​​të bollshme për të gjitha nevojat tuaja.

Paraqitja e krijuar me kujdes siguron funksionalitet dhe rehati optimale, duke ju lejuar të shfrytëzoni sa më shumë hapësirën tuaj të jetesës.

“Two Friends Villa” zotëron një vendndodhje të mirë që ofron komoditet dhe bukuri natyrore.

Rrethuar nga pamje magjepsëse malore dhe gjelbërim, ky komunitet ekskluziv ofron një ikje të qetë nga ngutja dhe nxitimi i jetës së qytetit.

Villa “Two Friends” shkon mbi dhe përtej për të siguruar një mënyrë jetese luksoze dhe të kënaqshme për banorët e saj. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar relaksim apo rekreacion, do të gjeni një sërë përfitimesh që plotësojnë çdo nevojë tuajën.

Ju mund të bëni një shëtitje të qetë përgjatë shtegut të këmbësorëve, i rrethuar nga peisazhe piktoreske dhe ajri i pastër malor. Hapësirat e projektuara me përpikëri brenda komunitetit shërbejnë për një mori qëllimesh, duke u ofruar banorëve mundësinë për t’u përfshirë në aktivitete të ndryshme, për t’u shoqëruar ose thjesht për të gjetur një vend të qetë për t’u çlodhur.

Gjithashtu do të mund të shijoni vaktet e shijshme të ditës edhe në restorantin që është pjesë e vilave.

Vilat janë ekskluzivisht të disponueshme për shitje, duke ju ofruar mundësinë për të zotëruar shtëpinë tuaj malore.

Mos e humbisni mundësinë për ta bërë tuajën Villa Two Friends. Ky është një investim jo vetëm në një pronë, por në një mënyrë jetese.

Villat Two Friends nuk lëshohen me qira, shiten ekskluzivisht.

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Nr.tel:+383 46 200 011

E-mail: llc.twofriends@gmail.com

Lokacioni: Novobërdë

Në trend Ekonomi

Më shumë
Nëse po kërkoni ujë të shëndetshëm - provojeni ujin Alkaline

Nëse po kërkoni ujë të shëndetshëm - provojeni ujin Alkaline

Active+ Alkaline Water
Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Ekonomi
Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall
Egjipti ia kthen shpinën Rusisë, blen grurë nga Franca dhe Bullgaria

Egjipti ia kthen shpinën Rusisë, blen grurë nga Franca dhe Bullgaria

Botë
Prodhimi i Brendshëm Bruto i Kosovës arrin në rreth 9 miliardë euro, për kokë banori është mbi 5 mijë euro

Prodhimi i Brendshëm Bruto i Kosovës arrin në rreth 9 miliardë euro, për kokë banori është mbi 5 mijë euro

Ekonomi
Rrugët magjistrale për në Gjilan në gjendje të rëndë infrastrukturore

Rrugët magjistrale për në Gjilan në gjendje të rëndë infrastrukturore

Ekonomi
Kalo në kategori