LAJMI I FUNDIT:

Përfolën për një lidhje – Eros Grezda shfaqet sërish përkrah këngëtares shqiptare, Ajsel Abazi

Përfolën për një lidhje – Eros Grezda shfaqet sërish përkrah këngëtares shqiptare, Ajsel Abazi

Emri i futbollisti shqiptar, Eros Grezda vazhdon të lakohet për jetën e tij private krahas asaj profesionale.

Grezda i cili aktualisht luan në Ligën e Parë Turke për ekipin Manisa, së fundmi është përfolur për një histori të re dashurie.

Futbollisti nga Gjakova thuhet se po shijon romancën me këngëtaren shqiptare, Ajsel Abazi.

Foto: Eros Grezda/Instagram

Dyshja prej ditësh kanë sjellur postime të ndryshme ku shihen përkrah njëri-tjetrit, dhe së fundmi ishte futbollisti ai që publikoi një të tillë.

Ai ka postuar një imazh teksa shihet bashkë me Ajsel, ndërsa të dy ndodhen në ashensor dhe të veshur me të zeza.

Foto: Ajsel Abazi/Instagram

Kjo duket të ketë konfirmuar edhe më shumë zëra për një raport më shumë se shoqëror.

Kujtojmë që Erosi edhe në të kaluarën ka qenë në qendër të vëmendjes për lidhjet e tij romantike.

Foto: Eros Grezda/Instagram

Muaj më parë 27-vjeçari i dha fund romancës me modelen e njohur nga Shqipëria, Oriola Marashi.

Të gjitha lajmet nga Eros Grezda
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Eros Grezda

Menjëherë pas ndarjes u tha se ai ka nisur një tjetër lidhje me modelen spanjolle, Nicole Bohorquez, megjithatë kjo nuk ishte konfirmuar nga asnjëra palë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismaili publikon imazhin e përmendores nudo të Mbretëreshës Teutë: Në religjion femrat janë të mbuluar, si ma komentoni këtë

Adelina Ismaili publikon imazhin e përmendores nudo të Mbretëreshës Teutë: Në religjion femrat janë të mbuluar, si ma komentoni këtë

Magazina
Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Magazina
Nisin xhirimet e

Nisin xhirimet e "O Sa Mirë" për sezonin rikthyes

Magazina
Grimeri Dario Doka befason me deklaratën e tij për Meriton Mjekiqin: Më ftoi për një marrëdhënie katërshe në hotel

Grimeri Dario Doka befason me deklaratën e tij për Meriton Mjekiqin: Më ftoi për një marrëdhënie katërshe në hotel

Magazina

"Tradhtia është prerje në besë, të dënohet me burg" - përplasen Romeo dhe Heidi në debatin e tyre brenda shtëpisë

Magazina
Nuk u mjaftua nga martesa me sipërmarrësin gjerman dhe lidhja me futbollistin e njohur - Edona James tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Nuk u mjaftua nga martesa me sipërmarrësin gjerman dhe lidhja me futbollistin e njohur - Edona James tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Magazina
Kalo në kategori