LAJMI I FUNDIT:

Përdoruesi në TikTok ka një paralajmërimin të tmerrshëm për ‘shenjat e vogla’ në letrat e tualetit tek banjat publike

Përdoruesi në TikTok ka një paralajmërimin të tmerrshëm për ‘shenjat e vogla’ në letrat e tualetit tek banjat publike
Reklama

Njerëzit kanë mbetur të tronditu lidhur me një paralajmërim të rreptë për shenjat e vogla që shihen shpesh në letrën e tualetit tek banjat publike.

Dane Jones përmes një video në TikTok zbuloi se këto shenja të vogla bëhen nga përdoruesit e drogës që fshijnë gjilpërat e tyre, transmeton Telegrafi.


Krijuesi i përmbajtjes me bazë në SHBA u kërkoi 7.9 milionë ndjekësve të tij që të ndajnë rrezikun pak të njohur me familjarët dhe miqtë pasi “mund të shpëtojë jetë”.

@dane_jones Share this with family friends it could safe their life! 😳#fypシ #greenscreen ♬ Suspense, horror, piano and music box – takaya

Dhe përdoruesit e tjerë të mediave sociale vërshuan në komente për ta falënderuar. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një grua në Ugandë lindi binjakë në moshën 70-vjeçare pasi mbeti shtatzënë përmes metodës IVF

Një grua në Ugandë lindi binjakë në moshën 70-vjeçare pasi mbeti shtatzënë përmes metodës IVF

Interesante
I pastrehu në Itali fitoi 37 mijë euro në lotari, nuk mund të tërhiqte paratë për shkak të dokumenteve të skaduara – megjithatë autoritetet e ndihmuan

I pastrehu në Itali fitoi 37 mijë euro në lotari, nuk mund të tërhiqte paratë për shkak të dokumenteve të skaduara – megjithatë autoritetet e ndihmuan

Interesante
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Interesante
Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Interesante
Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Interesante
Kalo në kategori