LAJMI I FUNDIT:

Për një iftar të mbushur me shumë dashuri

Për një iftar të mbushur me shumë dashuri

Muaji i shenjtë i Ramazanit bën që shumë familje të bashkohen në tryezat e tyre, duke kaluar më shumë kohë me më të dashurit e tyre. Natyrisht që rëndësi të madhe gjatë kësaj periudhe ka edhe mënyra e të ushqyerit.

Secili nga ne kujdesemi që të ushqehemi sa më shëndetshëm, dhe natyrisht që nga përbërësit kryesor të tryezave tona, janë edhe produktet që kompania Fluidi vazhdon të ofroj për konsumatorët e vet besnik.

Nga përbërësit kryesor i ushqimeve, vaji Floil e deri tek lëngjet e gazuara të brendit Rc Cola, brendi i energjisë Red Rain dhe brendi i botëror i lëngjeve nga frutat e natyrës, Jaffa Champion, bën që tryeza e iftarit të jetë e kompletuar me produktet e Fluidit.

Cilësia e mirë dhe standardet e fundit që aplikohen në gjithë gamën e shërbimeve që ofron kompania Fluidi, bën që të vazhdohet rrugëtimi i suksesshëm dhe produktet e tyre të jenë pjesë e çdo familje.

Për një iftar të mbushur me shumë dashuri, konsumoni produktet e brendit Fluidi. /Telegrafi/

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Mustafa i PDK-së i reagon Muratit: 29,509 persona që nuk po figurojnë si të papunësuar, e as si të punësuar i janë bashkëngjitur karvanit të migrimit

Mustafa i PDK-së i reagon Muratit: 29,509 persona që nuk po figurojnë si të papunësuar, e as si të punësuar i janë bashkëngjitur karvanit të migrimit

Ekonomi
Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs
Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Epidamn
Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate EXPO
Kosova bëhet me qendrën e parë në Ballkan për ekselencë dhe zhvillim të kompetencave të së ardhmes

Kosova bëhet me qendrën e parë në Ballkan për ekselencë dhe zhvillim të kompetencave të së ardhmes

UBT
BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

Korporata Rugove
Kalo në kategori