Njerëzit kanë perceptime të ndryshme për momentin e tyre magjik. Për disa është moment gëzimi, për disa moment dashnie, e për të tjerë moment feste, etj. Rendësi ka që krejt në fund, të gjitha i përmbledhim në “Momente Magjike”.

Ne qëndrojmë pas mendimit se momentet magjike janë momentet që i ndajmë më të tjerët, për mirëqënien e përbashkët. Këtë fundvit, ne po bashkëndajmë me juve kampanjën “Momente Magjike” për përjetimin e një fundviti ekskluziv përplot përfitime e magji.

Shfrytëzo rastin të fitosh FALAS dhurata në vlera marramendëse, çmimet dhe ofertat më të mira të vitit, mu në prag të festave. Krijo momentin tënd magjik, dhe përfito menjëherë duke klikuar KËTU. Përfitoni më herët, sepse sasitë janë të limituara.

Thirr TANI falas në numrin 0800 100 90.

FITO FALAS dhuratë në vlerë 179.90 euro, në blerje të çdo dysheku Dormeo. Dhurata përfshin: Jorgan & Jastëk dhe batanije HERO.

Shijo momentet me familjen tënde me ushqimet e shëndetshme nga linja e enëve Delimano Copperlux dhe me Nutribullet Red që do t’i dhuroj festave të fundvitit frymën e shëndetit dhe mirëqenies. Çmimet më të lira ndonjëherë, për fundvitin tuaj magjik.

Rri larg të ftohtit dhe shijo ngrohtësinë prej pelushi të setit më të kërkuar – Warm Hug të cilin tashmë e gjeni edhe në madhësinë për familje.

Rehatia dhe ngrohtësia që do të përjetoni me çizmet dimërore Walkmaxx Comfort 3.0, është e parezistueshme. Për më tepër, këtë fundvit ju mund t’i porosisni me -50% zbritje.

Bëhu pjesë e momenteve magjike duke shpalosur magjinë e ofertave KËTU ose thirr në numrin pa pagesë 0800 100 90 TANI para se sasitë të shpenzohen. /Telegrafi/