LAJMI I FUNDIT:

Për Festën e Kurban Bajramit, zbritje deri n’kupë t’qiellit!

Për Festën e Kurban Bajramit, zbritje deri n’kupë t’qiellit!

Po, po, vetëm nga gjiganti i marketeve Viva Fresh Store, gjatë këtyre ditëve e deri për Bajram, i gjeni ZBRITJET deri n’kupë t’qiellit! 

Tashmë i keni përpara ofertat dhe zbritjet më të LIRAVEND, duke përfshirë një gamë të gjerë të produkteve të nevojshme për çdo familje, për çdo shtëpi!

Këto oferta përfshijnë produkte ushqimore, veshmbathje, artikuj higjienikë dhe shtëpiak, enë gatimi dhe shërbimi, mjete të pastrimit dhe kopshtit, dhe shumë e shumë artikuj të tjerë.

E çka është më e mira, të gjitha këto produkte mund t’i porositni edhe në VIVA FRESH ONLINE!

Urime Festa e Kurban Bajramit!

Viva Fresh Store

…e Familjes!

Në trend Ekonomi

Më shumë
Temaj WinDoor, pjesë e grupit Temaj, hap fabrikën e prodhimit të dritareve dhe dyerve nga pvc

Temaj WinDoor, pjesë e grupit Temaj, hap fabrikën e prodhimit të dritareve dhe dyerve nga pvc

Temaj Windoor
Supershot nga Neptun Kosova ju pret në finalen e Euro 2024!

Supershot nga Neptun Kosova ju pret në finalen e Euro 2024!

Neptun
Auto Mita sjellë eksperiencën outdoor brenda qendrës Albi Mall

Auto Mita sjellë eksperiencën outdoor brenda qendrës Albi Mall

Auto Mita
Telekomi i Kosovës brenda vitit përfundon modernizimin e rrjetit në tërë vendin, Krasniqi: Me 5G komunikimi do të jetë më i shpejtë

Telekomi i Kosovës brenda vitit përfundon modernizimin e rrjetit në tërë vendin, Krasniqi: Me 5G komunikimi do të jetë më i shpejtë

Mirjeta Hajzeraj
A e keni provu najherë me ngjy çipsin n’pashtetë?

A e keni provu najherë me ngjy çipsin n’pashtetë?

Atlantik GROUP SHPK
Lajm i mirë për mërgimtarët nga Zvicra dhe Gjermania që planifikojnë të vijnë në Kosovë

Lajm i mirë për mërgimtarët nga Zvicra dhe Gjermania që planifikojnë të vijnë në Kosovë

Eurokoha
Kalo në kategori