Cineplexx organizon eventin “Ladies Night”, ku do të dhurojë shumë shpërblime në të gjitha sallat, ku shpërblimi kryesor do të jetë një udhëtim 4 ditor në Dubai.

Për këtë premierë më 20 shkurt, Cineplexx organizon eventin “Ladies Night” në të dy kinematë, me shumë shpërblime nga brende të ndryshme! Biletat për këtë event po shiten çdo ditë, dhe ato mund t’i bleni çdo ditë në të dy kinematë.

View this post on Instagram

Përshëndetje mikesha, me 20 shkurt organizojmë eventin #LadiesNight 💃, ku do të ketë super-shpërblime si: 🏝 4 Netë në Dubai për 2 persona nga @globustravel.kosova 🕶 4 Palë syze Ray-Ban dhe #Vogue nga @optikasimon 👜 3 Çanta nga @obagkosovo 👁 2 Microblading në vlerë prej 200€ nga @angelstudio.academy 💄 6 Dhurata në vlerë prej 50€ nga @revlon 💇‍♀️ 3 Gift Cards për grim dhe frizurë në vlerë prej 65€ nga @anderratelie 💍 2 Bizhyteri Just Cavalli në vlerë prej 89€ nga @emoshops 🎁 5 Palë vathë #SWAROVSKI në vlerë prej 59€ nga @elaa_kosovo 🧖‍♀️ 4 Gift Cards për Spa në vlerë prej 40€ nga @hotelgarden 🧖🏻‍♀️ 3 Tretmane Hyaluronic në vlerë prej 60€ nga @teatendecleor 💅 8 Shërbime prej 25€ nga #DreamNails 👁 5 Lash Lifting + Ngjyrosje nga @studio.adrianalashes.academy 👗 3 Gift cards në vlerë prej 50€ nga @4gstyle 👚 5 Gift Cards në vlerë prej 40€ nga @lindexkosova 🎁 10 Dhurata nga @oriflame.kosovo 🎁 5 Gift Cards në vlerë prej 30€ nga @Natural & Organic Cosmetics 📚 5 Libra “100 Letra Dashurie” nga @librariabuzuku 🎤 5 Bileta për koncerting e Maluma Oficial në vlerë prej 40€ nga @ravetravel . 🔔 Tani, bëje Like dhe Tag një shoqe që të futeni në garë për të fituar 2 bileta FALAS për këtë event. 6 fituese me nga 2 bileta FALAS i shpallim më 19 shkurt!

A post shared by Cineplexx Kosovo (@cineplexx_kosovo) on Feb 14, 2020 at 11:17am PST

Filmi flet për dy shoqe me ideale shumë të ndryshme nga njëra tjetra të cilat fillojnë një kompani bukurie së bashku. Njëra është më praktike ndërsa tjetra dëshiron të fitojë fatin e saj dhe të jetojë një mënyrë jetese të lavdishme.

Filmi vjen nën regjinë e Miguel Arteta, ndërsa në rolet kryesore luajnë Salma Hayek, Rose Byrne, dhe Tiffany Haddish.

Përveç premierës botërore të këtij filmi, Cineplexx organizon edhe eventin “Ladies Night” prej orës 18:00 ku do të ketë shumë shpërblime deri në vlerë 200€ nga brende të ndryshme si: Anderr Atelie, Optika Simon, O Bag Kosovo, Angel Studio, Piazza Italia, Revlon, EMO, ELAA, Hotel Garden, Tom Tailor, Dream Nails, Adriana Lashes, Lindex Kosova, 4G Style, Natural & Organic Cosmetics, Libraria Buzuku, Rave Travel.

Mirëpo shpërblimi kryesor i eventit do të jetë udhëtimi 4 ditor në Dubai, mundësuar nga agjensioni turistik “Globus Travel”, i cili mbetet një partner i vazhdueshëm i kinemasë austriake.

Për më shumë, Cineplexx në bashkëpunim me Raiffeisen Bank Kosova sjell një super ofertë për biletat e këtij filmi. Për çdo biletë që paguani me Gold dhe Bonus Cards, merrni 1 tjetër FALAS. 

Biletat mund t’i blini çdo ditë prej orës 15:00 në Cineplexx.

Për më shumë rreth eventit, klikoni KËTU dhe mund t’i gjeni në webfaqën e Cineplexx.