0Shares

Lisa Coen ka qenë duke udhëtuar me tren në Dublin të Irlandës, kur një hajn ia ka vjedhur nga xhepi pecetën e përdorur.

Madje, ai ka qenë aq i turpëruar dhe i rrëqethur në të njëjtën kohë, sa që është përpjekur t’ia kthente prapa, transmeton Telegrafi.

Vodhi pecetën duke menduar se në xhep ka para

“E mbështjella me najlon, sepse nuk kisha ku ta hidhja dhe e futa në xhep. Ishte e çuditshme, kur e zura teksa mundohej ta fuste fshehurazi brenda”, ka shkruar Coen lidhur me rastin.

Shumë shikues e kanë shpërndarë tregimin e saj, duke e përdorur si shembull për të gjithë hajnat, se çfarë mund t’i pret. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)