LAJMI I FUNDIT:

Pas raportimit të drejtpërdrejtë 14 orësh nga ceremonia mortore, gazetaren australiane e zë gjumi në prehrin e kolegut

Pas raportimit të drejtpërdrejtë 14 orësh nga ceremonia mortore, gazetaren australiane e zë gjumi në prehrin e kolegut

Gazetarja australiane Allison Langdon është filmuar duke fjetur në prehrin e kolegut, pas 14 orëve raportim të drejtpërdrejtë nga pallati mbretëror Buckingham.

Derisa dje e tërë bota kishte drejtuar sytë kah familja mbretërore dhe në pallatin Buckingham me rastin e varrimit të Mbretëreshës Elizabeth II, gazetarët përfshirë Sussan Reid dhe Huwa Edwards, kanë marrë një sërë lëvdatash për raportimin dhe mbulimin e kësaj ngjarje, transmeton Telegrafi.


Televizionet nga e mbarë bota kishin dërguar ekipet e tyre që të transmetojnë gjithçka direkt, megjithatë një gazetare tërhoqi vëmendjen pasi që pas shumë orëve qëndrim para kamerave, nuk kishte arritur më t’i mbajë sytë e hapur nga lodhja.

Prezantuesja e emisionit Today, është vërejtur duke bërë një “sy gjumë” pas raportimit 14 orësh që u transmetuar direkt dhe për asnjë moment nuk ka pasur ndërprerje.

43-vjeçarja shfrytëzoi pallton si jastëk dhe e vendosi mbi prehrin e kolegut, ku edhe e zuri gjumi për pak çaste.

Ajo më vonë ka shpërndarë në Instagram fotografinë, ku tha se gjithçka është në rregull pas raportimit 14 orësh. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Të gjithë po qeshin me një vendkalim për këmbësorë në Serbi

Të gjithë po qeshin me një vendkalim për këmbësorë në Serbi

Fun
Mjeshtri sapo kishte mbaruar një punë të madhe, por gjithçka i shkoi dëm shkaku i qenit

Mjeshtri sapo kishte mbaruar një punë të madhe, por gjithçka i shkoi dëm shkaku i qenit

Fun
Në vend të shpejtësisë së pestë e futi ndërruesin në të tretën, pakujdesia i kushtoi shoferit në SHBA mbi 40 mijë dollarë

Në vend të shpejtësisë së pestë e futi ndërruesin në të tretën, pakujdesia i kushtoi shoferit në SHBA mbi 40 mijë dollarë

Fun
Pronari sulmohet nga çita e mbajtur në shtëpi, reagojnë përdoruesit e rrjeteve sociale

Pronari sulmohet nga çita e mbajtur në shtëpi, reagojnë përdoruesit e rrjeteve sociale

Fun
Ka ngrënë 100 kilogramë dredhëza: Gjithçka filmoi, por shkaku i një detaji shumëkush nuk po i beson

Ka ngrënë 100 kilogramë dredhëza: Gjithçka filmoi, por shkaku i një detaji shumëkush nuk po i beson

Fun
Delfini hidhet jashtë pishinë gjatë performancës - publiku i erdhi menjëherë në ndihmë

Delfini hidhet jashtë pishinë gjatë performancës - publiku i erdhi menjëherë në ndihmë

Fun
Kalo në kategori