LAJMI I FUNDIT:

Parfumi është gjithmonë një dhuratë ideale

Parfumi është gjithmonë një dhuratë ideale
(Foto: The Parfume Shop)

Parfumi është një aksesor i domosdoshëm për shumë njerëz dhe pothuajse askush nuk largohet nga shtëpia pa vënë aromën e tij të preferuar.

Reklama

Edhe pse shijet nuk diskutohen, ka parfume që janë klasike të përjetshme, të cilat mund t’i bëni dhuratë.

Ka ardhur fundi i vitit dhe për rrjedhojë edhe koha kur duam ta bëjmë të lumtur njëri-tjetrin.

Tashmë dihet se një nga dhuratat më të njohura, si te femrat ashtu edhe te meshkujt, është një shishe me parfum të mirë dhe me jetëgjatësi.

Nëse jeni në dyshim se cilin parfum për femra të zgjidhni, më poshtë gjeni disa prej të cilëve me siguri nuk do të gaboni. /Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Keshilla Modë
‘Çdo mëngjes i numëroj thinjat dhe rrudhat’ – Salma Hayek tregoi si duket pa makijazh

‘Çdo mëngjes i numëroj thinjat dhe rrudhat’ – Salma Hayek tregoi si duket pa makijazh

Femra
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Keshilla Modë
Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Këshilla dhe arsye
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Kalo në kategori