LAJMI I FUNDIT:

Pamje e çuditshme nga rrugët hungareze ka bërë xhiron e botës – shikoni se çfarë veture vozit ky djalë

Pamje e çuditshme nga rrugët hungareze ka bërë xhiron e botës – shikoni se çfarë veture vozit ky djalë

Nuk shohim shpjegim tjetër të mundshëm për një skenë të tillë.

“Mirë se vini në Hungari. Toka ku mund të bëni çdo gjë dhe asgjë”, shkruan në rrjetet sociale.

Fotografia deri më tani ka marrë qindra pëlqime dhe u komentua prej dhjetëra personave. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Babai u kthye në shtëpi pas tre muajsh, reagimi i së bijës preku 17 milionë njerëz

Babai u kthye në shtëpi pas tre muajsh, reagimi i së bijës preku 17 milionë njerëz

Fun
Kamarieres i lanë një bakshish shumë të vogël - amerikania nuk po mund të kuptojë se pse u shpërblye kaq pak

Kamarieres i lanë një bakshish shumë të vogël - amerikania nuk po mund të kuptojë se pse u shpërblye kaq pak

Fun
E qeshura e adhurueshme e këtij djali do t'ju bëjë ditën e mirë

E qeshura e adhurueshme e këtij djali do t'ju bëjë ditën e mirë

Fun
Kroati nuk u kujdes 'një sekondë' për drekën, shikoni se çfarë i ndodhi

Kroati nuk u kujdes 'një sekondë' për drekën, shikoni se çfarë i ndodhi

Fun
Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Interesante
Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Fun
Kalo në kategori