LAJMI I FUNDIT:

Pacolli niset drejt Afrikës dhe Lindjes së Afërt, thotë se do të vizitojë pesë shtete për të kujtuar se Kosova qëndron e fortë

Pacolli niset drejt Afrikës dhe Lindjes së Afërt, thotë se do të vizitojë pesë shtete për të kujtuar se Kosova qëndron e fortë

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka njoftuar se është nisur në një turn në Afrikë dhe Lindjen e Afërt.

Pacolli ka thënë se do të vizitojë pesë shtete për të kujtuar se Kosova qëndron e fortë.

Kështu ka deklaruar ai përmes një postimi në Facebook.


“Unë po nisem në një turne në Afrikë dhe Lindjen e Afërt. Do të vizitojë pesë shtete për të kujtuar se Kosova qëndron e fortë”. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Shqiptari humb jetën në Gjermani, dyshimet flasin për vrasje

Shqiptari humb jetën në Gjermani, dyshimet flasin për vrasje

Lajme
Sulmi ndaj lokalit në veri të cilin Sveçla e vizitoi të premten, njohësit e çështjeve të sigurisë thirrje për kujdes

Sulmi ndaj lokalit në veri të cilin Sveçla e vizitoi të premten, njohësit e çështjeve të sigurisë thirrje për kujdes

Siguri
Vazhdojnë temperaturat e larta, maksimalja sot arrin 38 gradë Celsius

Vazhdojnë temperaturat e larta, maksimalja sot arrin 38 gradë Celsius

Lajme
Plakja e popullsisë në Kosovë, alarm për të ardhmen

Plakja e popullsisë në Kosovë, alarm për të ardhmen

Sociale
Kurti me ofertë për mërgimtarët, pronarë biznesesh që duan të investojnë në Kosovë

Kurti me ofertë për mërgimtarët, pronarë biznesesh që duan të investojnë në Kosovë

Lajme
Këto janë 10 plazhet më të bukura shqiptare sipas revistës

Këto janë 10 plazhet më të bukura shqiptare sipas revistës "Condé Nast Traveler"

Lajme
Kalo në kategori