LAJMI I FUNDIT:

AKR

719 Artikuj

Mbeti më shumë se gjysmë ore në ajër me aeroplanin e tij, Pacolli akuzon Autoritetin e Aviacionit Civil të Kosovës

Mbeti më shumë se gjysmë ore në ajër me aeroplanin e tij, Pacolli akuzon Autoritetin e Aviacionit Civil të Kosovës

Kosovë
Pacolli: E papranueshme që Edi Rama të vijë për vizitë në Kosovë dhe Kurti të mos ketë kohë për një takim

Pacolli: E papranueshme që Edi Rama të vijë për vizitë në Kosovë dhe Kurti të mos ketë kohë për një takim

Politikë
Objekt afarist 42 milionë euro, parcelë 10 milionëshe e shtëpi 5 milionëshe – lista e pasurive të Behgjet Pacollit

Objekt afarist 42 milionë euro, parcelë 10 milionëshe e shtëpi 5 milionëshe – lista e pasurive të Behgjet Pacollit

Kosovë
Suada Hallaqi jep dorëheqje nga të gjitha funksionet në AKR

Suada Hallaqi jep dorëheqje nga të gjitha funksionet në AKR

Politikë
E lakoi emrin e Behgjet Pacollit për orientimin seksual, këshilltari i tij përplaset ashpër me analistin Arjan Curri

E lakoi emrin e Behgjet Pacollit për orientimin seksual, këshilltari i tij përplaset ashpër me analistin Arjan Curri

Shqipëri
Reagon Pacolli: Tragjedia e Liridonës po përdoret për të tërhequr vëmendjen, po e njollosin imazhin e të tjerëve

Reagon Pacolli: Tragjedia e Liridonës po përdoret për të tërhequr vëmendjen, po e njollosin imazhin e të tjerëve

Kosovë
Premtohen nga 10 mijë euro për komentuesit në emër të tij, Pacolli fton qytetarët të mos bien pre e mashtrimeve në Facebook

Premtohen nga 10 mijë euro për komentuesit në emër të tij, Pacolli fton qytetarët të mos bien pre e mashtrimeve në Facebook

Kosovë
Pacolli: Radoiçiqin e kam takuar në Qeverinë e Kosovës me ish-kryeministrin

Pacolli: Radoiçiqin e kam takuar në Qeverinë e Kosovës me ish-kryeministrin

Kosovë
Pacolli i del në krah Kurtit: I ofroj ndihmën time të plotë, në çdo formë që mund të jetë e nevojshme

Pacolli i del në krah Kurtit: I ofroj ndihmën time të plotë, në çdo formë që mund të jetë e nevojshme

Kosovë
Pacolli për vendimin ndaj Klan Kosovës: Çfarë marrëzie

Pacolli për vendimin ndaj Klan Kosovës: Çfarë marrëzie

Kosovë
Pacolli: Mospjesëmarrja e Kosovës në takim e gëzon Serbinë, Kurti e refuzoi ftesën pa arsye

Pacolli: Mospjesëmarrja e Kosovës në takim e gëzon Serbinë, Kurti e refuzoi ftesën pa arsye

Kosovë
Pacolli niset drejt Afrikës dhe Lindjes së Afërt, thotë se do të vizitojë pesë shtete për të kujtuar se Kosova qëndron e fortë

Pacolli niset drejt Afrikës dhe Lindjes së Afërt, thotë se do të vizitojë pesë shtete për të kujtuar se Kosova qëndron e fortë

Kosovë


mob5