LAJMI I FUNDIT:

Opinionistët e BBVA, Arbër Hajdari dhe Zhaklin Lekatari hyjnë në shtëpinë e famshme për të darkuar me banorët

Opinionistët e BBVA, Arbër Hajdari dhe Zhaklin Lekatari hyjnë në shtëpinë e famshme për të darkuar me banorët

Spektakli i së martës i Big Brother VIP Albania ka nisur ndryshe nga herët e tjera.

Reklama

Hapja e spektaklit u bë duke i informuar banorët për rastin e vrasjes së rojës së sigurisë të televizionit Top Channel.

Pas njoftimit të tyre për lajmin tragjik, moderatorja Arbana Osmani tha se spektakli do të mbyllet dhe se ai do të rikthehet të shtunën e kësaj jave.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Banorët të cilët u shqetësuan nga lajmi më pas mirëpritën në shtëpinë e famshme dy opinionistët Arbër Hajdari dhe Zhaklin Lekatari.

Të dy opinionistët kanë darkuar me banorët duke biseduar me ta rreth temave të ndryshëm që kryesisht lidheshin me eksperiencën e BBVA.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Ndërkohë, sonte banorët po festojnë edhe ditëlindjen e 31-të të këngëtaresh nga Kosova, Nita Latifin.

Kiara Tito reagon për rastin tragjik që ndodhi në Top Channel, dërgon edhe një mesazh tjetër për Luizin
Lexo po ashtu Kiara Tito reagon për rastin tragjik që ndodhi në Top Channel, dërgon edhe një mesazh tjetër për Luizin

Ndryshe, finalja e Big Brother VIP Albania është caktuar më 6 maj, por banorët pritet ta mendojnë këtë vendim nëse duan të jenë pjesë deri në fund apo ta lënë përgjysmë këtë eksperiencë. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Në trend Magazina

Më shumë
Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Magazina
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Mbrëmje e paharrueshme për Uzunin, pas ngjitjes në La Liga - futbollisti shqiptar propozon për martesë partneren në mes të fushës

Mbrëmje e paharrueshme për Uzunin, pas ngjitjes në La Liga - futbollisti shqiptar propozon për martesë partneren në mes të fushës

Magazina
Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Magazina
Ronela Hajati shpallet fituese e edicionit të 20-të të

Ronela Hajati shpallet fituese e edicionit të 20-të të "Netët e Klipit Shqiptar"

Magazina
Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Magazina
Kalo në kategori