LAJMI I FUNDIT:

Nuk do të mund të besoni se si janë njohur këto çifte të famshme: A është e mundur të ketë martesë të lumtur me një fillim të këtillë?

Nuk do të mund të besoni se si janë njohur këto çifte të famshme: A është e mundur të ketë martesë të lumtur me një fillim të këtillë?

Pa marrë parasysh popullaritetin e madh, pakkush sot merr kurajën që kontaktin e parë me simpatinë ta realizojë pikërisht nëpërmjet rrjeteve shoqërore

Rrjetet shoqërore sot janë bërë vend në të cilin është e lehtë të gjendet shpirti binjak. Një numër goxha i madh i çifteve të famshme është dashuruar pikërisht në këtë mënyrë, transmeton Telegrafi.


Sophie Turner (23) dhe Joe Jonas (30)

Sophie për Harper’s Bazar ka zbuluar se bashkëshortin e ka njohur duke i dërguar porosi në Instagram. Kanë komunikuar në rrjete sociale gjithë kohës, ndërsa porosinë ia ka dërguar “rastësisht”.

Priyanka Chopra (37) dhe Nick Jonas (27)

Nick Priyankas i ka dërguar porosi në Twiter, sepse nga disa miq ka dëgjuar se ata të dy duhet patjetër ta njohin njëri-tjetrin. Çifti është kurorëzuar më 2018-n.

Ricky Martin (48) dhe Jvan Josef (36)

Këngëtari Ricky Martin në një rast ka thënë se si bashkëshortin e tashëm të tij Jvan Josef e ka njohur nëpërmjet Instagramit. Kanë pasur korrespondencë gjashtë muaj, pas së cilës Martin ka udhëtuar me aeroplan në Londër për t’u njohur me Josefin. Janë fejuar në vitin 2016, janë kurorëzuar pas një viti, ndërsa sot kanë dy fëmijë.

Amber Rose (36) dhe Wiz Khalifa (32)

AmberWiz-it i është paraqitur në Twiter pasi që atë në një intervistë e ka quajtur simpati të tij më të famshme. Janë kurorëzuar në gusht 2013 dhe kanë djalin Sebastian, ndërkaq janë shkurorëzuar pas një viti.

/Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
23 prilli është një ndër ditët më të fuqishme të vitit: Si të manifestosh dëshirat e tua?

23 prilli është një ndër ditët më të fuqishme të vitit: Si të manifestosh dëshirat e tua?

Astrologji
A e keni ditur se për çfarë shërben pjesa metalike në letrën e sallamit, kjo video po bën xhiron në internet

A e keni ditur se për çfarë shërben pjesa metalike në letrën e sallamit, kjo video po bën xhiron në internet

A e dini se...
Zbulohen qytetet me erën më të mirë në Evropë. I pari është ndër më të vjetrit në botë

Zbulohen qytetet me erën më të mirë në Evropë. I pari është ndër më të vjetrit në botë

Çfarë të vizitosh
Makina larëse harxhon dy herë më shumë energji elektrike për shkak të një gabimi që bëjmë

Makina larëse harxhon dy herë më shumë energji elektrike për shkak të një gabimi që bëjmë

A e dini se...
Shamponi i bebeve kthen rrobat e rrudhura në madhësinë e mëparshme: Ja sesi?

Shamponi i bebeve kthen rrobat e rrudhura në madhësinë e mëparshme: Ja sesi?

Bëje vet
“Sindroma e motrës së madhe”: Pse mendohet se rendi i lindjes ndikon në formimin e personalitetit

“Sindroma e motrës së madhe”: Pse mendohet se rendi i lindjes ndikon në formimin e personalitetit

Lifestyle
Kalo në kategori