Policia e Kosovës ka njoftuar se në qytete të ndryshme gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 730 tiketa në bazë të ligjit COVID-19.

Reklama

Policia gjithashtu ka shqiptuar edhe 1159 tiketa trafiku.

Ndërkohë, bëhet e ditur se gjatë 24 orëve kanë ndodhur 13 aksidente trafiku me të lënduar dhe 18 aksidente me dëme materiale./Telegrafi/