Një vit pasi bëri një shfaqje të paharrueshme në videon muzikore virale të Cardi B dhe Megan Thee Stallion “WAP”, Normani është bashkuar me Cardi edhe një herë për një klip të saj.

“Wild Side”, e cila u lansua të premten, shënon muzikën e parë të re të Normani në dy vjet – dhe me koreografinë dhe kostumet e videos, shihet se ajo nuk erdhi për të luajtur.

Më shume pjesë arti, pamja duket e ngrirë në lëvizje, duke e bërë atë një zgjedhje perfekte për një balerin si Normani – veçanërisht kur shoqërohet me gërshetat ultra të gjata.

View this post on Instagram

A post shared by kim mesches (@kimmesches)


Dhe kjo ishte vetëm një shije e gjërave që do të vijnë. Prodhuesja e hitit “Motivation” fillon videon e saj në një ansambël të prerë nga Isa Boulder, i kompletuar me çorape të larta deri në kofshë.

Pastaj, ylli godet dyshemenë me veshje sensuale të frymëzuar nga të brendshmet vjollcë të bashkuar me një minifund, doreza deri në bërryl dhe taka të larta.

Veshjet e saj në këtë videoklip janë thjesht të mahnitshme. /Telegrafi/