LAJMI I FUNDIT:

Një qen pati guximin të trembte një ari që endej në një shtëpi në Nju Jork – dhe e bëri këtë

Një qen pati guximin të trembte një ari që endej në një shtëpi në Nju Jork – dhe e bëri këtë

Një qen i guximshëm i familjes trembi një ari që endej në një shtëpi dhe po “përgjonte” nëpër kuzhinë.

Reklama

Ariu futi kokën përmes një dere që ishte hapur, më pas hyri në shtëpi dhe shikoi përreth dhe eci drejt kuzhinës.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për një ngjarje në një shtëpi në veri të Nju Jorkut.

Menjëherë pasi dëgjohet një zë, një qen i madh, vrapon drejt ariut, i ndjekur nga një grua që jeton në shtëpi.

Ariu ikën nga dera dhe gruaja e mbyll me shpejtësi, më pas ajo dhe qeni i saj ikin nga dhoma e ndenjes.

Edhe pse jashtë kornizës së kamerës, qeni dëgjohet duke lehur vazhdimisht me ariun që megjithatë vendosi të mos largohej menjëherë, ndonëse qëndroi jashtë derës së shtëpisë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Fun
“Figdet Spinner”, gruaja që e shpiku këtë lodër nuk e fitoi as edhe një cent

“Figdet Spinner”, gruaja që e shpiku këtë lodër nuk e fitoi as edhe një cent

Interesante
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun
Çfarë do të thotë të shohësh në ëndërr njerëz që kanë vdekur?

Çfarë do të thotë të shohësh në ëndërr njerëz që kanë vdekur?

Interesante
U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

U bë gati ta përshëndeste dhe t’ia shtrëngojë dorën, Biden largohet nga foltorja – presidenti brazilian mbetet i habitur

Fun
Gjendet një strukturë prej druri gjysmë milion vjeçare në Zambi

Gjendet një strukturë prej druri gjysmë milion vjeçare në Zambi

Interesante
Kalo në kategori