LAJMI I FUNDIT:

Një person vdes në Ranillukë pasi dyshohet se u rrëzua aksidentalisht

Një person vdes në Ranillukë pasi dyshohet se u rrëzua aksidentalisht

Një vdekje e dyshimtë raportohet se ka ndodhur mëngjesin e së martës në Ranillukë.

Reklama

Policia njofton se një person dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht.

I njëjti ka pësuar lëndime trupore dhe pasi është dërguar në shtëpinë e shëndetit mjeku kujdestar ka konstatuar se është pa shenja jete.

“Ranillukë 28.02.2023-10:30. Viktima mashkull kosovar dyshohet se është rrëzuar  aksidentalisht. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në shtëpinë e shëndetit ku mjeku kujdestar ka konstatuar se viktima nuk ka shenja jete”, thuhet në raportin policor.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion./Telegrafi/


Në trend Lajme

Më shumë
Nga masat e ashpra për Kosovën te shpallja “non grata” për Kurtin dhe Sveçlën, Euronews Albania publikon pikat e sanksioneve të mundshme

Nga masat e ashpra për Kosovën te shpallja “non grata” për Kurtin dhe Sveçlën, Euronews Albania publikon pikat e sanksioneve të mundshme

Lajme
Ministrat e Qeverisë Kurti të painformuar për sanksionet e mundshme ndaj Kosovës

Ministrat e Qeverisë Kurti të painformuar për sanksionet e mundshme ndaj Kosovës

Lajme
Ish-ambasadori Peci: Mirupafshim në Kosovën e izoluar dhe të bankrotuar, qysh e lypshim e gjetshim

Ish-ambasadori Peci: Mirupafshim në Kosovën e izoluar dhe të bankrotuar, qysh e lypshim e gjetshim

Lajme
Raci: Vështirë të besohet se Kurti që po lufton krimin në veri të gjendet në listë me Dodikun e Radojçiqin

Raci: Vështirë të besohet se Kurti që po lufton krimin në veri të gjendet në listë me Dodikun e Radojçiqin

Lajme
Çeku: Kurti do ta ketë shumë shpejt përgjigjen për të gjithë lidhur me zhvillimet e fundit

Çeku: Kurti do ta ketë shumë shpejt përgjigjen për të gjithë lidhur me zhvillimet e fundit

Lajme
Tri kërkesat e ndërkombëtarëve, analistët: Taktikat e Kurtit për tërheqje nga qëndrimet e tij në momentet e fundit nuk janë të suksesshme

Tri kërkesat e ndërkombëtarëve, analistët: Taktikat e Kurtit për tërheqje nga qëndrimet e tij në momentet e fundit nuk janë të suksesshme

Elfije Boletini
Kalo në kategori