LAJMI I FUNDIT:

Një nënë pretendon se fantazma e djalit të saj të vdekur endet rreth shtëpisë së saj! (Foto)

Një nënë pretendon se fantazma e djalit të saj të vdekur endet rreth shtëpisë së saj! (Foto)

Një grua thotë se kamerat e sigurisë së vendosura në shtëpinë e saj kanë kapur fantazmën e djalit të saj të vdekur.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, mamaja e dy fëmijëve, Jennifer Hodge ishte në shtrat duke shikuar televizor me vajzën e saj Lauren, 21, kur ajo mori një njoftim në telefonin e saj në të cilën shkruante “një person është parë në shtëpinë tuaj”.

Kur ato panë imazhin, thuhet se panë një figurë mashkullore “me mjekër” që dukej si djali i saj Robbie, i cili vdiq dy vjet më parë nga një mbidozë e drogës.

Jennifer, 57 vjeçare, thotë se ajo është ende “e çuditshme” pasi ka parë figurën e frikshme javën e kaluar – por gjen ngushëllim duke besuar se është një shenjë që djali i saj është në paqe.

Jennifer, nga Atlanta, Gjeorgji, SHBA, ka thënë: “Është e pakapshme”.

Gjithsesi, të dy gratë nxituan në kuzhinë të tmerruar nga zbulimi i pazakontë, por nuk gjetën prova për një ndalim dhe asgjë tjetër nuk ka ndodhur që atëherë.

Pamja jashtëzakonisht e qartë duket të tregojë një figurë mashkullore me pizhame të bardha në një kuzhinë familjare. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Interesante
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Interesante
Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Interesante
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Veprimi i pabesueshëm i qenit u regjistrua nga kamerat e vëzhgimit

Veprimi i pabesueshëm i qenit u regjistrua nga kamerat e vëzhgimit

Interesante
Kalo në kategori