LAJMI I FUNDIT:

Një muaj nga zhdukja e një femre në Fushë Kosovë, policia në hetim të rastit

Një muaj nga zhdukja e një femre në Fushë Kosovë, policia në hetim të rastit
Foto: Ilustrim

Një femër ka raportuar se një femër tjetër ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk dihet vendndodhja e saj.

Reklama

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur më 17.01.2023, në Fushë Kosovë.

Tutje bëhet e ditur se rasti është duke u hetuar.

Fushë Kosovë 17.01.2023 – NN. Me 14.02.2023 ankuesja femër kosovare ka raportuar se viktima femër kosovare ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk dihet vendndodhja e saj. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Serwer: Washingtoni dhe Brukseli mbështesin Serbinë për ta larguar nga Moska, por Vuçiq po e bën të kundërtën

Serwer: Washingtoni dhe Brukseli mbështesin Serbinë për ta larguar nga Moska, por Vuçiq po e bën të kundërtën

Lajme
Kurti bisedon me sekretarin britanik për Punë të Jashtme, ia përmend modelin kroat të Asociacionit

Kurti bisedon me sekretarin britanik për Punë të Jashtme, ia përmend modelin kroat të Asociacionit

Lajme
Haradinaj tregon disa përparësi me Ligjin e ri të zgjedhjeve: Diaspora voton në ambasada, hiqet heshtja zgjedhore

Haradinaj tregon disa përparësi me Ligjin e ri të zgjedhjeve: Diaspora voton në ambasada, hiqet heshtja zgjedhore

Politikë
Tregu i Gjelbër në Prishtinë përfshihet nga zjarri

Tregu i Gjelbër në Prishtinë përfshihet nga zjarri

Kronika e Zezë
Shtëpia e Bardhë publikon raportin për numrin e ushtarëve amerikanë në Kosovë

Shtëpia e Bardhë publikon raportin për numrin e ushtarëve amerikanë në Kosovë

Lajme
Shi e stuhi breshëri përfshijnë disa komuna të Kosovës

Shi e stuhi breshëri përfshijnë disa komuna të Kosovës

Lajme
Kalo në kategori