LAJMI I FUNDIT:

Një kryqëzim midis një bulldogu dhe një chihuahua, mund të habiteni se si duket

Një kryqëzim midis një bulldogu dhe një chihuahua, mund të habiteni se si duket
(Foto: Screenshot/TikTok)

Qeni Kobe i ka magjepsur përdoruesit e TikTokut me pamjen e tij të pazakontë.

Reklama

Gjegjësisht, ai është rezultat i një bulldogu amerikan femër dhe një mashkull chihuahua.

Qeni më i vogël në Britani, për shkak të përmasave nganjëherë përzihet me kavje
Lexo po ashtu Qeni më i vogël në Britani, për shkak të përmasave nganjëherë përzihet me kavje

“Nuk ishte planifikuar, por ne e duam Kobin tonë të vogël”, kanë shkruar pronarët e këtij qeni të adhurueshëm, ndërsa videoja që ata publikuan është shikuar milionë herë brenda pak ditësh.

@xo.tatzzz

This was not planned but we love our little Kobe !!!! 🤍🤍 #bullychihuahua #chipit #miami #dogs #fyp #viral

♬ original sound – 𝑀𝒶𝓁𝒾𝓃𝑒

I ashtuquajturi ‘bualli amerikan’, i cili jeton në Miami, ka karakteristikat e të dy prindërve. Ka një trup të vogël dhe veshë të lartë të mprehtë, prandaj i ngjan një chihuahua. Në të kundërt, surrati dhe sytë e tij pasqyrojnë qartë një bulldog.

Mund të befasoheni si duket një kryqëzim midis pastorit gjerman dhe një bulldogu
Lexo po ashtu Mund të befasoheni si duket një kryqëzim midis pastorit gjerman dhe një bulldogu

Shumëkush ka shkruar në komente se qeni u kujton personazhin e njohur të filmave vizatimorë, Scooby-Doo.

Megjithatë, ju kujtojmë se ekspertët rekomandojnë që është më mirë të mos imitohen eksperimente të tilla të çuditshme çiftëzimi. /Telegrafi/

@xo.tatzzz

SCRAPPY DOO 💙 #fyp #chihuahuabully #miami #dogsoftiktok #funnydog #viral #greenscreen #greenscreenvideo

♬ original sound – tvdoaudios

Në trend Stil

Më shumë
Është e vështirë t'i harrosh: Femrat e lindura në këto shenja janë të parezistueshme, mund të marrin atë që duan

Është e vështirë t'i harrosh: Femrat e lindura në këto shenja janë të parezistueshme, mund të marrin atë që duan

Astrologji
Kryqëzimi “i ndërlikuar”: Edhe shoferët me përvojë nuk janë të sigurt se kush e ka përparësi kalimi këtu, zgjidheni ju

Kryqëzimi “i ndërlikuar”: Edhe shoferët me përvojë nuk janë të sigurt se kush e ka përparësi kalimi këtu, zgjidheni ju

Stil
Mos e hidhni lëvoren e mollës, mund ta përdorni në shtëpi

Mos e hidhni lëvoren e mollës, mund ta përdorni në shtëpi

Këshilla dhe ide
Pesë shenjat që e admirojnë ushqimin dhe duan të provojnë çdo gjë

Pesë shenjat që e admirojnë ushqimin dhe duan të provojnë çdo gjë

Astrologji
Për këto tri shenja, më në fund, më 15 shtator, fillon një periudhë stabiliteti

Për këto tri shenja, më në fund, më 15 shtator, fillon një periudhë stabiliteti

Astrologji
Cilat janë racat e rrezikshme të qenve që ndalohen në Evropë?

Cilat janë racat e rrezikshme të qenve që ndalohen në Evropë?

Kërshëri
Kalo në kategori