Një grua e re nga SHBA ndau pamjet në TikTok pasi u përball me policinë para shtëpisë së saj, e cila u thirr nga fqinji i saj për shkak të veshjeve të saj “të papërshtatshme”.

Rovi Wade u filmua në rrugë para një shtëpie në Los Anxhelos pasi një fqinj e denoncoi atë në polici “sepse fëmijët jetojnë në atë rrugë”, transmeton Telegrafi.

Gruaja në TikTok, e cila kishte veshur pantallona të shkurtra të grisura, u shpjegoi fqinjëve se mund të vishte çfarë të donte dhe ajo kërcënoi policinë.

Megjithëse ajo mendonte se nuk ishte serioze, policia shpejt u paraqit në adresën e saj.

Rovi nxori telefonin e saj celular dhe regjistroi ndërveprimin. “Unë jam plotësisht e veshur, ai thjesht nuk e pëlqen stilin tim”, i tha ajo policisë.

“Unë i thashë asaj se ishte duke fyer trupin tim. Ky është problemi”, shtoi ajo. “Nuk e di se çfarë pret të bësh”.

@rovi_wade

like for outfit reveal😇 #messytok #drama #neighbours #karen #cops #feminist #fyp #fypシ #foryou #viral

♬ original sound – ♡𝓡𝓸𝓿𝓲♡

“E kuptoj”, është përgjigjja e policit në sfond.

Ajo më vonë postoi një video të të gjithë veshjes.

@rovi_wade

Reply to @zoldyckwitch YOU GUYS ASKED FOR IT!!! HERE’S THE OUTFIT REVEAL!!! #fyp #fypシ #foryou #viral #ootd

♬ original sound – ♡𝓡𝓸𝓿𝓲♡