LAJMI I FUNDIT:

Një djalë ndryshon emrin në Celine Dion – pasi piu disa gota verë

Një djalë ndryshon emrin në Celine Dion – pasi piu disa gota verë

Një 30-vjeçar vendosi të ndryshojë emrin e tij në Celine Dion pasi kishte pirë disa gota verë.

Reklama

Thomas Dodd – i njohur ndryshe si Celine – e kishte idenë ndërsa shikonte një nga koncertet e këngëtares kanadez në YouTube gjatë Krishtlindjeve.

Ai mendoi se do të ishte një ide e shkëlqyeshme të paguante 89 dollarë për të marrë zyrtarisht emrin e saj, por e harroi plotësisht atë kur dokumentet zyrtare të Sondazhit të Akteve i erdhën në prag të shtëpisë të mërkurën, transmeton Telegrafi.

Sapo të merrni letrat tuaja duhet t’i nënshkruani ato para një dëshmitari të pavarur dhe të informoni mbajtësit tuaj të rekordeve para se të konsiderohet ndryshuar emri juaj.

Ai tha: ‘Unë kisha planifikuar të shkoja dhe ta shihja në Vegas, por padyshim që nuk munda për shkak të COVID. Kështu që unë jam bërë paksa i fiksuar duke parë koncertet e saj në YouTube. Unë jam pak i fiksuar me të dhe gjithmonë kam qenë. Por nuk e di pse më shkoi ndër mend të ndryshoja emrin në të sajin. Unë nuk mund ta kujtoj natën dhe e harrova të gjitha ditën tjetër. Më kujtohet duke parë koncertin e Celine Dion gjatë interpretimit të saj në Vegas dhe kjo është gjithçka që mund të kujtoj. Do të doja ta dija se çfarë ndodhi, por ishte një natë e mjegullt”, tha ai.

‘Unë pastaj u ktheva nga puna të mërkurën dhe ishte një zarf i madh i bardhë në dysheme pranë derës që thoshte “mos u përkul”. ‘Dukej mjaft e rëndësishme dhe ishte plot me të gjitha këto çertifikata zyrtare. Sapo e lexova duhet të ulesha në kuzhinë. ‘Isha si’ kjo nuk mund të jetë reale’, por është aq reale. Thjesht nuk mbaj mend ta kem bërë.

‘Unë i thashë mamasë se mund të ishte më keq, mund ta kisha ndërruar në Boris Johnson – ne jemi thjesht me fat që ai nuk ka ndonjë koncert live në Youtube”. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Ulkonja e zbuluar në Kaliforni është vetëm e dyta në 100 vitet e fundit

Ulkonja e zbuluar në Kaliforni është vetëm e dyta në 100 vitet e fundit

Interesante
Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Fun
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Fun
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Kalo në kategori