LAJMI I FUNDIT:

Një burrë nga Bogdanci dyshohet se ka kryer tradhti bashkëshortore me një të mitur

Një burrë nga Bogdanci dyshohet se ka kryer tradhti bashkëshortore me një të mitur

Mbrëmë në mesnatë në Bogdanci, policët e Drejtorisë së Policisë së Gjevgjelisë ia kanë hequr lirinë BG (52) nga Bogdanci.

Siç njofton SPB Strumica, ai dyshohet se ka kryer tradhti bashkëshortore me një të mitur.

“Personi është ndaluar në stacionin policor dhe për incidentin është njoftuar prokurori publik nga Prokuroria Themelore Publike Gjevgjeli”, njofton ky sektor i MPB-së.


Në njoftim shtohet se pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës

Në trend Lajme

Më shumë
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur

Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur

Lajme
Veturat e grupit të Radoiçiqit tani në përdorim nga Policia e Kosovës

Veturat e grupit të Radoiçiqit tani në përdorim nga Policia e Kosovës

Lajme

"Një mirëmbajtëse tek unë paguhet 1300 euro", sipërmarrësit në Shqipëri flasin për ngritjen e çmimeve në bregdet

Lajme
Aksident në autostradën ‘Ibrahim Rugova’, tetë të lënduar

Aksident në autostradën ‘Ibrahim Rugova’, tetë të lënduar

Kronika e Zezë
Kolonelja e Policisë Serbe: Daçiq gaboi - nuk është akt terrorist vrasja e policit serb nga Faton Hajrizi

Kolonelja e Policisë Serbe: Daçiq gaboi - nuk është akt terrorist vrasja e policit serb nga Faton Hajrizi

Siguri
Tre turistë të huaj vijnë në Kosovë dhe marrin me vete taksistin kosovar gjatë aventurave të tyre, video në

Tre turistë të huaj vijnë në Kosovë dhe marrin me vete taksistin kosovar gjatë aventurave të tyre, video në "TikTok" mori mbi gjysmë milionë klikime

Lajme
Kalo në kategori