LAJMI I FUNDIT:

Një burrë hapi derën e emergjencës së aeroplanit, u ngjit në krahun e tij dhe vrapoi nëpër pistën e aeroportit në New Orleans

Një burrë hapi derën e emergjencës së aeroplanit, u ngjit në krahun e tij dhe vrapoi nëpër pistën e aeroportit në New Orleans

Ky thuhet të jetë momenti kur një burrë hapi derën e emergjencës së një aeroplani, u ngjit në krah të tij dhe vrapoi nëpër pistë.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, incidenti ndodhi të dielën në mbrëmje në aeroportin ndërkombëtar Louis Armstrong të New Orleans të Luizianës.

Dhe pamjet tregojnë pasagjerët duke u evakuuar, përpara se të xhironin një burrë që ndalohej në dysheme.

Watch the latest video at foxnews.com

NBC News tha se pasagjeri i Southwest Airlines u dërgua në spital për vlerësim dhe nuk ka asnjë akuzë penale.

Besohet se ai mund të ketë vuajtur nga një ‘urgjencë e shëndetit mendor’.

Linja ajrore tha se pas një vonese të shkurtër, aeroplani përfundimisht u nis për në Atlanta dhe vazhdoi në destinacionin e tij përfundimtar të Baltimores.

“Ne përgëzojmë ekuipazhet tona për veprimin e tyre të shpejtë dhe u kërkojmë falje klientëve tanë për shqetësimin e tyre”, tha linja ajrore për NBC. /Telegrafi/


Në trend Botë

Më shumë

"Si Nokia dhe iPhone": Piloti ukrainas krahason fluturimin me F-16 dhe një aeroplan të vjetër sovjetik

Botë
Dy vjet më parë, Putini urdhëroi një pushtim të Ukrainës – detaje që tregojnë se edhe rusët po i vuajnë pasojat e luftës, gjithashtu

Dy vjet më parë, Putini urdhëroi një pushtim të Ukrainës – detaje që tregojnë se edhe rusët po i vuajnë pasojat e luftës, gjithashtu

Botë
Dy vjet luftë kundër Rusisë, G7 vjen me një mesazh të fuqishëm për Ukrainën

Dy vjet luftë kundër Rusisë, G7 vjen me një mesazh të fuqishëm për Ukrainën

Botë
Punëtori filmohet duke vjedhur katër shishe vere - policia franceze kontrolloi shtëpinë e tij dhe gjeti një skenë të paprecedentë

Punëtori filmohet duke vjedhur katër shishe vere - policia franceze kontrolloi shtëpinë e tij dhe gjeti një skenë të paprecedentë

Evropa
Humbjet e përgjithshme të Rusisë thuhet se janë të barabarta me numrin e trupave të vendosura fillimisht nga Moska në Ukrainë

Humbjet e përgjithshme të Rusisë thuhet se janë të barabarta me numrin e trupave të vendosura fillimisht nga Moska në Ukrainë

Botë
Pamja dramatike tregon ushtarin ukrainas duke u përshëndetur me prindërit para se të vdiste në betejë

Pamja dramatike tregon ushtarin ukrainas duke u përshëndetur me prindërit para se të vdiste në betejë

Evropa
Kalo në kategori