LAJMI I FUNDIT:

Një 26-vjeçare ka 22 fëmijë dhe nuk planifikon të ndalojë derisa të bëjë më shumë se 100 fëmijë

Një 26-vjeçare ka 22 fëmijë dhe nuk planifikon të ndalojë derisa të bëjë më shumë se 100 fëmijë

Kristina Ozturk, 26 vjeçe, ëndërron të zgjerojë më tej familjen e saj me partnerin e saj Galip, 58 vjeç, duke synuar të ketë të paktën 80 fëmijë të tjerë.

Kristina Ozturk, aktualisht banuese në Gjeorgji, dhe bashkëshorti i saj milioner Galip janë prindër të 22 fëmijëve, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi.


Kristina e ka mirëpritur fëmijën e saj të parë në moshën 17-vjeçare.

Nga numri i përgjithshëm i fëmijëve, 21 kanë lindur me surrogat.

Kristina mori këtë vendim për të zgjeruar familjen e saj me shpejtësi.

Në shkurt 2021, Kristina shprehu dëshirën e saj për të pasur sa më shumë se 100 fëmijë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Prezantuesja boshnjake e motit ka fituar një popullaritet të madh në internet për shkak të pamjes tërheqëse

Prezantuesja boshnjake e motit ka fituar një popullaritet të madh në internet për shkak të pamjes tërheqëse

Fun
Gjithçka ishte gati për një banjë relaksuese, por një 'mysafir' i paftuar prishi atmosferën

Gjithçka ishte gati për një banjë relaksuese, por një 'mysafir' i paftuar prishi atmosferën

Fun
Macja e bllokuar shpëton duke u hedhur nga maja e shtyllës elektrike

Macja e bllokuar shpëton duke u hedhur nga maja e shtyllës elektrike

Fun
Mësuesja tregoi se çfarë lloj dhuratash dëshiron vërtet nga nxënësit

Mësuesja tregoi se çfarë lloj dhuratash dëshiron vërtet nga nxënësit

Fun
Shikoni se çfarë bën kjo mace derisa pronarja e saj është në gjumë, videoja mblodhi 17 milionë shikime

Shikoni se çfarë bën kjo mace derisa pronarja e saj është në gjumë, videoja mblodhi 17 milionë shikime

Virale
Kanguri i arratisur në Kanada grushtoi njërin prej oficerëve në momentin e kapjes

Kanguri i arratisur në Kanada grushtoi njërin prej oficerëve në momentin e kapjes

Interesante
Kalo në kategori