LAJMI I FUNDIT:

Nga Ferrari, Lamborghini e deri te Aston Martin e Porsche – OneLifeRally sjell veturat luksoze në Prishtinë

Nga Ferrari, Lamborghini e deri te Aston Martin e Porsche – OneLifeRally sjell veturat luksoze në Prishtinë

Të gjithë entuziastët e veturave dhe adrenalinës e në veçanti ata të atyre sportive me fuqi të madhe motorike, kanë rastin që t’i shohin sot në sheshin e Prishtinës marka e tyre të zemrës.

Qindra vetura janë mbledhur në sheshin e kryeqytetit, ku të gjithë të interesuarit mund të shohin nga afër veturat e tyre të preferuara nga eventi OneLife Rally që po mbahet në Prishtinë.

Ky event që është bërë tani tradicional ekspozon vetura të markave të njohura si Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Bugatti e Porsche, transmeton Telegrafi.


OneLife Rally është një ngjarje unike automobilistike që bashkon një numër të madh të pjesëmarrësve nga vendet e Ballkanit, Evropa dhe viteve të fundit nga SHBA dhe Afrika. Për të parë shumë foto nga eventi klikoni këtu. /Telegrafi/