LAJMI I FUNDIT:

Nga depresioni shikon reflektimin në gurët e varrezave – pata e vetmuar bëhet me partner të ri

Nga depresioni shikon reflektimin në gurët e varrezave – pata e vetmuar bëhet me partner të ri

Pata e vetmuar Blossom kalon ditët e saj duke u endur rreth varrezave Riverside në Marshalltown, Iowa, pasi mbeti e ve në mënyrë tragjike kur partneri i saj Bud u vra nga një kafshë e egër.

Pasi kaloi pesë vjet në krah të partnerit, duket se tani është në gjendje mjaft depresive sa që për t’i bërë shoqëri e shikon reflektimin e saj në gurët e varreve, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi.

Ky moment është kapur nga ekipi i varrezave të cilët i publikuan pamjet menjëherë në rrjete sociale me mbishkrimin ‘një partner për shoqëri’.

Fatmirësisht për Blossom, një partner i ri iu gjet menjëherë, Frankie.

Ai është dërguar në varrezat Riverside nga pronari Deb Hoyxt dhe bëhet e ditur se marrëdhënia e patave po shkon shumë mirë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Fun
Momenti kur një anije gjigante përplaset për një varkë të vogël - pavarësisht britmave të peshkatarëve në Kanalin Anglez

Momenti kur një anije gjigante përplaset për një varkë të vogël - pavarësisht britmave të peshkatarëve në Kanalin Anglez

Fun
Ariu në Kaliforni fajësohet për pesë vjedhje në dy orë

Ariu në Kaliforni fajësohet për pesë vjedhje në dy orë

Fun
Videoja mbresëlënëse e filmuar nga astronauti i NASA-s tregon një aurorë të gjelbër nga 250 milje mbi Tokë

Videoja mbresëlënëse e filmuar nga astronauti i NASA-s tregon një aurorë të gjelbër nga 250 milje mbi Tokë

Interesante
Burri

Burri

“Baby sitter”

“Baby sitter”

Kalo në kategori