LAJMI I FUNDIT:

Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë
(Foto: Instagram/brunabiancardi/neymarjr)
Reklama

Neymar u transferua në Arabinë Saudite, pasi nënshkroi një kontratë shumëmilionëshe me Al Hilal. Është nënshkrimi më i rëndësishëm i karrierës së tij sportive, pasi ka lënë pas Paris Saint Germain për të nisur një jetë të re në futboll, diçka që me siguri do t’ia ketë prishur planet e tij familjare.

Por, jeta e tij personale duket se nuk po stabilizohet. Pas rreth një muaji, braziliani do të bëhet baba për herë të dytë, ndërsa për herë të parë me Bruna Biancardi.


Megjithatë, gjatë gjithë shtatzënisë problemet mes të dyve kanë vazhduar dhe vazhdojnë për shkak të aferave të tradhtisë që rrethojnë lojtarin. Lista është tashmë shumë e gjatë.

(Foto: Instagram/brunabiancardi)

Thashethemet në lidhje me jetën e tij të dashurisë tani fokusohen nëse është vërtet në një lidhje me nënën e fëmijës së tij të ardhshëm, apo nëse ata janë ndarë.

Mes thashethemeve për tradhti, Neymar i kërkon falje publike partneres së tij Bruna Biancardi
Lexo po ashtu Mes thashethemeve për tradhti, Neymar i kërkon falje publike partneres së tij Bruna Biancardi

Marca shkruan se është e qartë se Neymar e jeton jetën sikur të jetë vetëm. Lojtari i klubit saudit shkoi në Peru me kombëtaren braziliane, ku performoi shumë mirë, madje e kaloi Pelen si golashënuesi më i mirë i Brazilit.

Si shpërblim, futbollisti udhëtoi drejt Spanjës për të shijuar një festë me miqtë e tij… dhe gjithashtu me dy femra me të cilat ishte veçanërisht i afërt.

Portali LeoDias ka shpërndarë një video, në të cilën shihet Neymar duke kaluar kohë me femrat në një klub nate. Videoja shkaktoi një ortek komentesh në rrjetet sociale dhe shumë prej tyre i dërguan fjalë mbështetjeje të dashurës së tij. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Leo Dias (@leodias)

Në trend Magazina

Më shumë
Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Magazina
Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Magazina
Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Magazina
Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Magazina
Kalo në kategori