0Shares

Gjatë vizitës së Telegrafit dhe Max Travel në Antalya, një nga vendet me rëndësi të veçantë ishte edhe Starlight Resort Hotel. Më poshtë ju sjellim disa nga arsyet pse Starlight mund të jetë vendi që ju duhet t’i kaloni pushimet verore.

I vendosur vetëm 8 kilometra larg qendrës së qytetit Side, 75 kilometra larg aeroportit të Antalya, ky hotel është i ndarë në dy pjesë, Starlight Sunrise dhe World of Sunrise.

Hoteli ka 315 dhoma dhe shumica e turistëve janë qifte pasi që hoteli gjendet shumë afër plazhit dhe pishina tejet atraktive ku edhe organizohen party të ndryshme por pjesë tejet e rëndësishme janë edhe Hamami dhe qendra e Spa.

Dhomat e hotelit janë tejet të bukura.

Ky hotel ofron zbritje deri në 40 për qind për pushuesit nga Kosova dhe klientët e MaxTravel. Oferta vlen deri me datën 15 maj, mos e humbisni këtë ofertë të këtij hoteli tejet atraktiv për qifte.

Menaxherja e marrëdhënieve me klientë në hotelin Starlight Resort Keziban Kaynar ka thënë se do t‘i mirëpresin pushuesit nga Kosova duke u ofruar edhe zbritje.

Zbritja do të shkoj deri në 40 për qind për pushuesit nga Kosova dhe klientët e Max Travel.

Kjo ofertë vlen deri më 15 maj, mos e humbisni këtë ofertë të këtij hoteli tejet atraktiv për qifte.

Telegrafi dhe MaxTravel gjatë sezonës do të ju sjellin rekomandime të hoteleve të ndryshme për të ju japur ide se ku mund t’i kaloni pushimet gjatë kësaj vere.

/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)