LAJMI I FUNDIT:

Nënë e bijë nga Anglia mbetën shtatzënë në të njëjtën kohë, fëmijët e tyre lindën me vetëm dy javë ndërmjet

Nënë e bijë nga Anglia mbetën shtatzënë në të njëjtën kohë, fëmijët e tyre lindën me vetëm dy javë ndërmjet

Një nënë dhe një vajzë që mbetën shtatzënë në të njëjtën kohë, lindën djem me vetëm dy javë diferencë – dhe daja e nipi tani do të fillojnë shkollën në shtator.

Reklama

Melanie Warburton, 44 vjeçe, erdhi në shtëpi për t’i thënë vajzës së saj Keesha, 24 vjeçe se kishte mbetur shtatzënë pas skanimit të saj gjashtë javor në qershor 2018 – njëjtë sikurse Keesha, e cila kishte bërë një test shtatzënie që zbuloi lajmin e mirë.

Dyshja nga Atherton, Greater Manchester shkuan bashkë në vizita tek doktori, blenë rroba për fëmijë dhe madje mbajtën edhe një festë së bashku, raporton Daily Mail, përcjell Telegrafi.

The pair from Atherton, Greater Manchester went to appointments together, shopped for baby clothes and even shared a joint baby shower. Both pictured with their newborns

Melanie lindi djalin e saj, Grayson – fëmijën e saj të tretë – me prerje cezariane më 15 janar 2019, ndërsa Keesha lindi djalin e saj Carter, dy javë më vonë, më 29 janar. Të dy tani janë katër vjeç.

“Zbrita shkallët me një test shtatzënie në dorë dhe aty ishte mamaja ime me një skanim që e kishte bërë së fundmi”, deklaroi Keesha, një asistente mësimore praktikante për përvojën e saj të shtatëzanisë.

“Ishte e mrekullueshme të kaloja shtatzëninë dhe të lindja bashkë me të”, shtoi tutje Keesha. Melanie, 44, një nënë amvise e quajti përvojën “të mrekullueshme”. /Telegrafi/

Carter dhe Grayson

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Interesante
Dalin në ankand shishet e mbushura me

Dalin në ankand shishet e mbushura me "uiskin skocez më të vjetër në botë" - çmimi për shishe është 11,500 euro

Interesante
Vizitorët e parkut në Meksikë

Vizitorët e parkut në Meksikë "ngrinë në vend" kur ariu i ndërpreu piknikun - pamjet u bënë virale në internet

Virale
Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Fun
Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Interesante
Kalo në kategori