LAJMI I FUNDIT:

Në Shkup është ndaluar një hanxhi, në automjetin e të cilit është gjetur drogë

Në Shkup është ndaluar një hanxhi, në automjetin e të cilit është gjetur drogë

Pas masave të marra paraprakisht operative, B.J.(31), nga Gostivari me vendbanim në Shkup, sot është privuar nga liria nga ana e zyrtarëve policorë të Njësisë për tregti të paligjshme në SPB Shkup.

Siç kumtoi MPB-ja, gjatë kontrollit të një automjeti të udhëtarëve “Pasat” me targa të Shkupit, të cilin e drejtonte hanxhiu, nën kapuç është gjetur një qese e madhe me marihuanë.

Personi është ndaluar në Komisariat dhe pas dokumentimit të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës, bëjnë të ditur nga MPB-ja. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë

"Rreziku për pushtimin e Kosovës" - si e alarmoi CIA Shtëpinë e Bardhë për trupat serbe në kufi me Kosovën, pas sulmit në Banjskë

Lajme
Çka ndikoi që serbët të ndihen më të sigurt në Kosovë?

Çka ndikoi që serbët të ndihen më të sigurt në Kosovë?

Siguri
Fenomeni i ndryshimit të mbiemrave shqiptarë në turq në Prizren për përfitime materiale

Fenomeni i ndryshimit të mbiemrave shqiptarë në turq në Prizren për përfitime materiale

Lajme
Xhaferi: Imazhi i Kosovës në sytë e ndërkombëtarëve ka rënë

Xhaferi: Imazhi i Kosovës në sytë e ndërkombëtarëve ka rënë

Lajme
“Isha pjesëmarrës virtualisht”, Kurti sqaron mungesën e tij në Samitin e Tiranës

“Isha pjesëmarrës virtualisht”, Kurti sqaron mungesën e tij në Samitin e Tiranës

Lajme
Vrasja në Korçë, momenti kur Ilo Lluka qëllon Emiliano Pilon dhe më pas veten

Vrasja në Korçë, momenti kur Ilo Lluka qëllon Emiliano Pilon dhe më pas veten

Lajme
Kalo në kategori