Ky është momenti kur dy gra u shmangën nga shtypja nga mbeturinat që binin nga një ballkon i shembur në një ndërtesë.

Pamjet e kamerave të sigurisë të kapura në qytetin Izhevsk në Rusi tregojnë dy gratë duke u ngjitur në një shkallë përpara bllokut të apartamentit pesëkatësh kur kuptojnë se pllakat e tij kanë filluar të bien.

Gratë menjëherë nxitojnë poshtë shkallëve dhe shmangin pllakat ndërsa ato rrëzohen përpara hyrjes.

Klipi, i cili u filmua në 23 prill, tregon një grua me flokë gri që del nga blloku i apartamentit ndërsa dy grua po afrohen.

Një pllakë godet në kyçin e këmbës së një prej grave, por të dy arrijnë të largohen në kohë nëpër shkallët e ndërtesës. /Telegrafi/