LAJMI I FUNDIT:

Në përleshjen mes dy familjeve përfshihen edhe qentë (Video)

Në përleshjen mes dy familjeve përfshihen edhe qentë (Video)

Një zënkë mes dy familjeve fqinje është përshkallëzuar edhe mes qenve të tyre, që u kanë dalë në mbrojtje familjeve përkatëse.

Një filmim amator nga Shtetet e Bashkuara është duke u përhapur me shpejtësi në internet.

Protagoniste janë katër femra dhe 3 qen. Për arsye që nuk dihet, dy familjet përfshihen në një zënkë me njëra-tjetrën dhe në të përfshihen edhe qentë e tyre.

Në një moment, njëri prej qenve kafshon një tjetër dhe në sfond dëgjohet personi që është duke filmuar të thotë se erdhi policia.