LAJMI I FUNDIT:

Në njërën dorë vajzën e vogël, me tjetrën po fliste në telefon – momenti kur gruaja bie frikshëm në një gropë në Indi

Në njërën dorë vajzën e vogël, me tjetrën po fliste në telefon – momenti kur gruaja bie frikshëm në një gropë në Indi

Disa pamje tronditëse të publikuara nga mediat e huaja tregojnë momentin kur një grua ra në një pus të hapur në rrugë ndërsa mbante vajzën e saj njëvjeçare.

Reklama

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, kamerat e sigurisë kapën momentin sesi ajo dukej duke folur në telefon në njërën dorë dhe me foshnjën në tjetrën para aksidentit, ndoshta shumë e hutuar për të parë rrezikun.

Vrima ishte plotësisht e hapur, por kishte një diçka të vendosur para saj për të provuar dhe paralajmëruar njerëzit larg.

Pasi panë se çfarë ndodhi, kalimtarët në qytetin indian të Faridabab nxituan t’i ndihmojnë ata të dalin nga kanalizimi më 8 tetor.

Një i ri u hodh poshtë në gropë për t’i ndihmuar të dy, dhe fatmirësisht si nëna ashtu edhe fëmija i mbijetuan sprovës.

Videoja është bërë virale në Indi dhe jo vetëm, me njerëzit që e shpërndanë atë për të paralajmëruar për rrezikun. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Fun
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Fun
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Nënë e bijë nga Anglia mbetën shtatzënë në të njëjtën kohë, fëmijët e tyre lindën me vetëm dy javë ndërmjet

Nënë e bijë nga Anglia mbetën shtatzënë në të njëjtën kohë, fëmijët e tyre lindën me vetëm dy javë ndërmjet

Fun
U nis nga Antalia për në Mynih – aterroi në Moskë, pensionistja gjermane futet në aeroplanin e gabuar dhe përfundon në anën tjetër të botës

U nis nga Antalia për në Mynih – aterroi në Moskë, pensionistja gjermane futet në aeroplanin e gabuar dhe përfundon në anën tjetër të botës

Fun
Kalo në kategori