0Shares

Në një fotografi të shpërndarë në rrjetet sociale shihet një veturë e Komunës së Pejës.

Bëhet fjalë për një fotografi në të cilën vetura, gjegjësisht shoferi i saj, me gjasë nuk ia kishte marrë masën rrugës mirë dhe ka përfunduar në këtë mënyrë.

“Sot vetura zyrtare e Komunës së Pejës në parking”, shkruan në mbishkrimin e fotografisë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)