Një ngjarje tragjike mund të kishte ndodhur sot në Tiranë, kur një i moshuar është hedhur nga pallati.

I moshuari është në gjendje të mirë shëndetësore për shkak se një tendë poshtë pallatit i ka shpëtuar jetën.

Në videon e dërguar në Abc news, mund të shikoni sekondat tragjike, por që fatmirësisht personi në fjalë është dërguar në spital në gjendje të mirë shëndetësore.

Ngjarja ndodhi nga zonën e Astirit në Tiranë dhe ka tërhequr vëmendjen e qindra qytetarëve që ndodheshin aty pranë.

Për të parë videon kliko KËTU