LAJMI I FUNDIT:

Momenti kur shqiptari kapet brenda shtëpisë me hashash në Britani

Momenti kur shqiptari kapet brenda shtëpisë me hashash në Britani

Mediat britanike kanë publikuar momentin e arrestimit të një shqiptari, i cili ndodhej brenda një shtëpie ku kultivohej kanabis, në Swansea të Uellsit.

Reklama

Bekim Selmani nuk i ka ndjerë forcat e policisë ku kanë hyrë brenda banesës, ndërkohë që vijonte të punonte me kanabisin.

“Wow”, dëgjohet të thotë një prej policëve kur shikon parcelat. Më pas policët hyjnë në një prej dhomave dhe gjejnë aty Selmanin.

Gjatë kontrollit në banesë, autoritetet gjetën edhe shqiptarin tjetër Pashko Palucën.

Më shumë se 300 rrënjë kanabisi u zbuluan në shtëpinë që shqiptarët kishin marrë me qira.

Selmani dhe Paluca u dënuan nga gjykata me dy vite burg.

Në trend Lajme

Më shumë
Serbia “aktivizon” 48 baza ushtarake rreth kufirit me Kosovën, banorët e Karaçevës kërkojnë mbrojtje nga shteti

Serbia “aktivizon” 48 baza ushtarake rreth kufirit me Kosovën, banorët e Karaçevës kërkojnë mbrojtje nga shteti

Siguri
“Video të reja nga Kosova tronditin Serbinë...”: Si i raportuan mediat rajonale pamjet e fundit të publikuara nga Policia e Kosovës

“Video të reja nga Kosova tronditin Serbinë...”: Si i raportuan mediat rajonale pamjet e fundit të publikuara nga Policia e Kosovës

Lajme
Sulmohet me gurë e mjete të rënda shtëpia e shqiptarit në Medvegjë, kërkohet ndihmë nga Shqipëria e OSBE

Sulmohet me gurë e mjete të rënda shtëpia e shqiptarit në Medvegjë, kërkohet ndihmë nga Shqipëria e OSBE

Lugina
Policia e Kosovës publikon të gjitha pamjet me dron të lëvizjeve të grupit terrorist serb para sulmit në veri

Policia e Kosovës publikon të gjitha pamjet me dron të lëvizjeve të grupit terrorist serb para sulmit në veri

Lajme
Skenarët e rrezikshmëm të Serbisë dhe Rusisë, sipas ekspertit amerikan Daniel Serwer

Skenarët e rrezikshmëm të Serbisë dhe Rusisë, sipas ekspertit amerikan Daniel Serwer

Lajme
Walker kërkon hetim serioz ndaj KFOR-it: Ka zëra që thonë se ata negociuan dhe lejuan që sulmuesit të largoheshin

Walker kërkon hetim serioz ndaj KFOR-it: Ka zëra që thonë se ata negociuan dhe lejuan që sulmuesit të largoheshin

Lajme
Kalo në kategori