Një burrë është filmuar duke kryer një marifet befasues, duke bërë shikuesit të bërtasin nga frika.

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, Amer Dahbour u filmua duke përdredhur kokën si një buf në një kënd prej gati 180 shkallë kur doli me miqtë për të pirë.

Videoja virale, e cila u pa më shumë se 3.4 milionë herë, tregon Amerin që vendos një dorë pas kokës dhe tjetrën në nofullën e tij.

Pa asnjë paralajmërim të dhënë, ai tund kokën rreth shpinës para se të arrijë pothuajse 180 shkallë. /Telegrafi/