LAJMI I FUNDIT:

Momenti kur ariu u kthye kundër drejtuesit dhe e shtriu atë në tokë përpara spektatorëve të tronditur në një shfaqje cirku në Kinë

Momenti kur ariu u kthye kundër drejtuesit dhe e shtriu atë në tokë përpara spektatorëve të tronditur në një shfaqje cirku në Kinë

Ky është momenti kur një ari u kthye kundër drejtuesit dhe e shtriu në tokë përpara spektatorëve të tronditur në një shfaqje cirku në Kinë.

Kafsha, e quajtur Xiong Xiong, bëri lëvizjen e saj të papritur në mes të shfaqjes në një cirk në qytetin Huzhou të martën e kaluar, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi.


Pamjet tregojnë ariun dhe dy artistët që qëndrojnë në skenë në mes të një akti kur kafsha vendos të godasë një nga interpretuesit në tokë.

Kështu, një burrë tjetër nxiton për të ndihmuar kolegun e tij të çlirohet nga kontrolli i fuqishëm i bishës.

Mediat kineze raportuan se u deshën deri në gjashtë punonjës të cirkut për të shpëtuar artistin dhe për ta vendosur ariun në kafazin e tij, ndërsa spektatorët e habitur e shikonin me frikë. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Sulmi i Iranit ndaj Izraelit - të gjitha zhvillimet, minutë pas minute

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit - të gjitha zhvillimet, minutë pas minute

Botë
Pamje që thuhet se tregojnë momentin kur raketa e parë iraniane goditi Izraelin

Pamje që thuhet se tregojnë momentin kur raketa e parë iraniane goditi Izraelin

Azia
Sulmi i Iranit ndaj Izraelit – pse ky moment është më i rrezikshmi deri më tani?

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit – pse ky moment është më i rrezikshmi deri më tani?

Botë
SHBA-ja dhe Britania i dalin në krah Izraelit - rrëzojnë disa dronë iranianë që po shkonin drejt Tel Avivit

SHBA-ja dhe Britania i dalin në krah Izraelit - rrëzojnë disa dronë iranianë që po shkonin drejt Tel Avivit

Azia
Pamje të rralla, raketat dhe dronët mbi xhaminë e famshme al-Aqsa në Jerusalem

Pamje të rralla, raketat dhe dronët mbi xhaminë e famshme al-Aqsa në Jerusalem

Azia
Pas fillimit të sulmeve ndaj Izraelit, vjen edhe reagimi i udhëheqësit suprem të Iranit

Pas fillimit të sulmeve ndaj Izraelit, vjen edhe reagimi i udhëheqësit suprem të Iranit

Botë
Kalo në kategori