LAJMI I FUNDIT:

Mirë se vini në botën e arsimit të lartë: Universiteti Shtetëror i Arizonës dhe Uni– Universum International College

Mirë se vini në botën e arsimit të lartë: Universiteti Shtetëror i Arizonës dhe Uni– Universum International College

Kur bëhet fjalë për arsimin e lartë, Universiteti Shtetëror i Arizonës dhe Uni– Universum International College janë dy institucione që dallohen për përkushtimin e tyre ndaj përsosmërisë akademike, inovacionit dhe gjithëpërfshirjes.

Universiteti Shtetëror i Arizonës është një universitet i madh kërkimor publik në Shtetet e Bashkuara që thekson aksesin dhe sipërmarrjen, Uni– Universum International College është një kolegj privat me një qasje të personalizuar dhe një orientim global.

Të dy institucionet u ofrojnë studentëve mundësi për rritje intelektuale, mësim praktik dhe zhvillim personal, duke i përgatitur ata për sukses në botën dinamike dhe të larmishme të shekullit të 21-të.

Bashkohuni me komunitetin  ASU dhe filloni një udhëtim emocionues zbulimi, rritjeje dhe transformimi.

 

Për më shumë informata rreth programit kontaktoni në:

Nr.tel: +383 44 144 062

E-mail: info@universum-ks.org

Facebook: Uni– Universum International College

Instagram: universumcollege

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall përgatitet për hapjen e Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall
Nëse po kërkoni ujë të shëndetshëm - provojeni ujin Alkaline

Nëse po kërkoni ujë të shëndetshëm - provojeni ujin Alkaline

Active+ Alkaline Water
Inspirim nga Italia - dyer dhe dritare cilësore nga Kontura Profiles

Inspirim nga Italia - dyer dhe dritare cilësore nga Kontura Profiles

Kontura Profiles
Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Suksesi i jashtëzakonshëm i rTrust - mbi 4000 nënshkrime elektronike në më pak se një muaj

Ekonomi
Një shëtitje virtuale në VitaLand - vendi ku aventurat nuk kanë kufij

Një shëtitje virtuale në VitaLand - vendi ku aventurat nuk kanë kufij

Vitaland
Guvernatori Ismaili: Thesari amerikan dhe Rezerva Federale kanë dhënë kontribut të pazëvendësueshëm për Kosovën

Guvernatori Ismaili: Thesari amerikan dhe Rezerva Federale kanë dhënë kontribut të pazëvendësueshëm për Kosovën

Ekonomi
Kalo në kategori