LAJMI I FUNDIT:

Minjtë futen në bankomat dhe hanë 13 mijë funte në Indi (Foto)

Minjtë futen në bankomat dhe hanë 13 mijë funte në Indi (Foto)

Dhjetëra minj kishin arritur të futen në një bankomat në Indi, duke i ngrënë më shumë se një milion rupee (rreth 13 mijë funte).

Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në Assam, ndërsa punëtorët e bankës kishin pranuar shumë ankesa nga klientët për mosfunksionimin e bankomatit, dhe në momentin që e kishin hapur e kanë kuptuar se minjtë i kishin ngrënë paratë, transmeton Telegrafi.


“Zyrtarët e bankës kishin pranuar dhjetëra telefonat për mosfunksionim të bankomatit, dhe pasi kishin shkuar në vendin e ngjarjes së bashku me policinë duke menduar se mund të jetë plaçkitur, e kuptuan se minjtë ishin ata që i kishin ngrënë”, ka deklaruar një zyrtar policor.

Imazhet e publikuara në internet janë shpërndarë në masë të madhe, dhe kanë marrë mijëra pëlqime e komente. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Familja përdori një dron për të gjetur qenin e tyre të humbur - e gjejnë në mesin e ‘një tufe grabitqarësh’

Familja përdori një dron për të gjetur qenin e tyre të humbur - e gjejnë në mesin e ‘një tufe grabitqarësh’

Interesante
Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Fun
Skena e filmuar diku në Kroaci bëri të qeshnin të gjithë në Ballkan, duhet të shihni se çfarë po bëjnë këta djem

Skena e filmuar diku në Kroaci bëri të qeshnin të gjithë në Ballkan, duhet të shihni se çfarë po bëjnë këta djem

Fun
Diamanti i humb në brumin e biskotave - furra kërkon nga klientët të hanë biskotat me kujdes

Diamanti i humb në brumin e biskotave - furra kërkon nga klientët të hanë biskotat me kujdes

Fun
Njeriu më i vjetër në botë ka një këshillë për një jetë më të gjatë

Njeriu më i vjetër në botë ka një këshillë për një jetë më të gjatë

Interesante
Vogëlushja pushtoi internetin me lëvizjet, shikoni videon e adhurueshme

Vogëlushja pushtoi internetin me lëvizjet, shikoni videon e adhurueshme

Fun
Kalo në kategori