0Shares

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje (VV), Drita Millaku, ka theksuar se akuzat që i ka bërë dje në adresë të Kadri Veselit, ai është në dijeni për vrasjen e Komandant Drinit, dhe se kjo nuk është diçka e panjohur.

Ajo në Kuvendin e Kosovës, ka thënë se Komandant Drinin, e ka familjar.

“Jam e njohur me ngjarjen dhe procesin. Ti ke pasur aktakuzë në prokurori në vitin 2003, për vrasje. Aty aktakuzën e ki me pseudonimin Luli, për atë ajo aktakuzë nuk të ka arritur ty”, ka shtuar Millaku./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)