LAJMI I FUNDIT:

Michelle Pfeiffer ka pozuar pa grim dhe ka treguar se sa e përsosur duket në dekadën e shtatë

Michelle Pfeiffer ka pozuar pa grim dhe ka treguar se sa e përsosur duket në dekadën e shtatë
(Foto: Instagram/michellepfeifferofficial)

Michelle Pfeiffer me një fotografi të re ka konfirmuar se mosha e saj është vetëm një numër dhe se edhe në dekadën e shtatë duket e përsosur.

Reklama

Ndryshe nga koleget e shumta, aktorja nuk e ka problem të shfaqet në publik pa grim, por edhe të ndajë përditshmërinë e saj, e cila është larg glamurit të Hollywoodit.

Në profilin e saj në Instagram, 65-vjeçarja e ka publikuar një imazh pa makijazh dhe ka thënë se mezi po e pret diellin në Los Angeles.

(Foto: Instagram/michellepfeifferofficial)

Në të kaluarën, Pfeiffer e kishte treguar sekretin e bukurisë së përjetshme duke thënë: “Hani mirë, ushtroni dhe flini mjaftueshëm”.

Ajo ka ndërtuar një karrierë të suksesshme aktrimi për më shumë se katër dekada, ndërsa gjatë viteve të tetëdhjeta dhe nëntëdhjeta u bë një nga yjet më fitimprurëse të Hollywoodit, si dhe një nga seks simbolet më të njohura të asaj kohe.

Ka marrë çmime të ndryshme, duke përfshirë Golden Globe dhe çmimin e Akademisë Britanike të Filmit. Në vitin 2007, u nderua me një yll filmi në Hollywood Walk of Fame. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Katër sekretet që mund t’i mbani fshehtë nga partneri pa e shkatërruar lidhjen!

Katër sekretet që mund t’i mbani fshehtë nga partneri pa e shkatërruar lidhjen!

Në çift
Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Moda
Femrat të cilat kanë inde të dendura në gjoks kanë rrezik dukshëm më të madh që të sëmuren nga kanceri i gjirit

Femrat të cilat kanë inde të dendura në gjoks kanë rrezik dukshëm më të madh që të sëmuren nga kanceri i gjirit

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Java e 12-të e shtatzënisë: Fundi i tremujorit të parë po afron, është koha për të përgatitur gardërobën tuaj të lehonisë

Java e 12-të e shtatzënisë: Fundi i tremujorit të parë po afron, është koha për të përgatitur gardërobën tuaj të lehonisë

Shtatzëna
Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Keshilla Modë
Eva Longoria tërhoqi vëmendje me ndryshimin e saj në Javën e Modës në Paris

Eva Longoria tërhoqi vëmendje me ndryshimin e saj në Javën e Modës në Paris

Flokë dhe stil
Kalo në kategori