Një 56-vjeçar është gjetur i mbytur në Porto Romano.

Trupi i pajetë i shtetasit me iniciale B. B. është në det nga peshkatarët rreth orës 07:35.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. /Ora News/