LAJMI I FUNDIT:

Mbi +500 artikuj nga goSmart Electronics në Gorenje Department Store

Mbi +500 artikuj nga goSmart Electronics në Gorenje Department Store

Si çdoherë edhe kësaj radhe Gorenje Department Store vjen me risi duke e shtuar gamën e gjerë në GoSmart Electronics.

Me mbi +500 artikuj të ndryshëm, brende botërore si: Dell, Acer, Asus, Lenovo, Xiaomi, Haylou, Ring, Bloody, Epson e shumë të tjera, ju mund të bëni zgjedhjen ideale për të përfituar nga super çmimet dhe ofertat fantastike në të gjitha qendrat e Gorenje Department Store anembanë Kosovës. Gorenje Department Store është Partner i Autorizuar për shitje të produkteve Dell në Kosovë.

E nga sot ka filluar kampanja më e madhe ndonjëherë në Kosovë nga goSmart Electronics ku do të dhurohen 14 artikuj të ndryshëm GIVEAWAY. Nga kjo kampanjë ju keni mundësi të përfitoni nga super çmimet në PC, monitorë, laptopë dhe aksesorë. Për një muaj rresht çdo javë do të ndryshojnë artikujt e Kampanjës ku secili do të ketë mundësinë e blerjes me çmime super të lira! Çdo javë do të dhurohen produkte GIVEAWAY.

Mos e humbni rastin për të përfituar nga kjo Kampanjë. Por jo vetëm në dyqan ju mund ti bleni këto produkte dhe në platformën digjitale 75-mall.com

Ne mendojmë edhe për GAMER-at ma të fortë në Kosovë ku do të mund të bëjnë super zgjedhje të duhura duke personalizuar shtëpizat. Përmirësoni performancën tuaj gjatë lojës duke u pajisur me artikujt Gaming të cilët janë të punuar posaçërisht për adhuruesit e lojërave kompjuterike.

Monitorë – ideal për lojëra, me shpejtësi rifreskimi 60Hz deri në 144Hz;

PC – të pajisur me grafikë moderne, për t’ju garantuar përvojë të shkëlqyer;

Tastierë, & Maus – të nivelit të lartë, që do të bëjnë lojën tuaj më të lehtë;

Dëgjuese – materiali cilësor ofron rehati maksimale dhe pas shumë orëve duke luajtur.

Ora të mençura nga HAYLOU dhe XIAOMI – shoqëruesi më i mire gjatë aktiviteteve tuaja!

Trotinet elektrik nga RING dhe XIAOMI i projektuar me performancë të jashtëzakonshme dhe me dizajn modern. Shumë i lehtë për t’u përdorur falë fuqisë së motorit 300w dhe baterisë 36V, i cili ju garanton drejtim deri në 20km me një karikim të vetëm.

Nga Gorenje Department Store për ju, shumë produkte nga Elektronika. Mos e le pa dal, vizito pikën më të afërt dhe përfito super zbritje.

Mund të na gjeni në 22 pika në tërë territorin e Kosovës.

Ju mirëpresim!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Mendoni të bleni një veturë të përdorur? Ja si të shmangni çdo rrezik me një kontroll të thjeshtë për herë të parë në Kosovë!

Mendoni të bleni një veturë të përdorur? Ja si të shmangni çdo rrezik me një kontroll të thjeshtë për herë të parë në Kosovë!

Euro Auto Ekspertizë - Dynomark
Kënaquni me produktet polake BezGluten: Partneri juaj i besuar për të jetuar pa gluten

Kënaquni me produktet polake BezGluten: Partneri juaj i besuar për të jetuar pa gluten

Kosmonte Foods
Implantimi i lenteve Premium me shumë fokuse: Zgjidhja për pamje të qartë në disa distanca

Implantimi i lenteve Premium me shumë fokuse: Zgjidhja për pamje të qartë në disa distanca

Kubati
Shoqëria që përgatit ushqim bashkë, qëndron bashkë!

Shoqëria që përgatit ushqim bashkë, qëndron bashkë!

MEKA HALAL FOOD
Në çdo cep të Prishtinës dhe Kosovës - veza REAs është zgjedhja juaj ideale për proteina, Omega 3 dhe vitaminat esenciale

Në çdo cep të Prishtinës dhe Kosovës - veza REAs është zgjedhja juaj ideale për proteina, Omega 3 dhe vitaminat esenciale

Kosmonte Foods
Planifikoni të udhëtoni drejt Prishtinës, shfrytëzo ofertat e kompanisë më serioze në tregun e fluturimeve

Planifikoni të udhëtoni drejt Prishtinës, shfrytëzo ofertat e kompanisë më serioze në tregun e fluturimeve

Prishtina Ticket
Kalo në kategori